Hangi medya oynatıcısını kullanıyorsunuz? (Windows, GNU/Linux, macOS)

Hangi medya oynatıcısını kullanıyorsunuz? (ses ve görüntü dahil)

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
# Ankette en fazla üç seçime kadar işaretleme yapabilir ve seçiminiz değişirse, oylarınızı da değiştirebilirsiniz.
# Seçenekleri olabildiğince geniş tutmaya çalıştım ancak All Player, bomi (CMPlayer), Corel WinDVD Pro, CyberLink PowerDVD, DVDFab Player, mpv (media player) gibi medya oynatıcılarına yer veremedim. Bunlar için ankette "Diğer" şıkkını işararetleyip yorumunuzda kullandığınız medya oynatıcısını belirtebilirsiniz.
# Anket seçenekleri alfabetik olarak sıralanmıştır, seçeneklerin birbirlerine üstünlükleri yoktur.

Evet, hangi medya oynatıcısını kullanıyorsunuz? Yanıtları alalım. :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Windows media player işimi görüyor..

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Aimp kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim.
Desteklenen dosya formatları yetiyor mu peki? ? :)
AIMP komple bir medya oynatıcıdan ziyade daha çok ses/müzik oynatıcısı kategorisinde, Winamp gibi.
Belki anket sorusunda sadece video oynatma programı sorulabilirdi ancak bu sefer de ankette adı geçen pek çok programın kullanım alanları sınırlandırılmış olacaktı.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Desteklenen dosya formatları yetiyor mu peki? ? :)
AIMP komple bir medya oynatıcıdan ziyade daha çok ses/müzik oynatıcısı kategorisinde, Winamp gibi.
Belki anket sorusunda sadece video oynatma programı sorulabilirdi ancak bu sefer de ankette adı geçen pek çok programın kullanım alanları sınırlandırılmış olacaktı.
Açıkcası bir çok formatı deneme şansım olmadı. Bilgisayarımda sadece kayıtlı olarak mp4 ve mp3 formatında dosyalar mevcut. VLC kadar format desteği belki de yoktur. Ancak sağlam bir yazılım. Tasarımıyla ve oynatılan dosya ile çok ayrıntılı düzenlemeler yapılabiliyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ben bir Blu-ray kayıtlı ses duymak isterdim şöyle zangır zangır derin bass olan tizlerde yerinde olan bir şarkı ile.