Bu konuyu okuyanlar

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Orta ayarlarda da olsa GTA 5 rahat oynatsın, pili çabuk bitmesin, normal kulanımda (internet, dizi, film izlemek vs gibi) kasma donma yapmasın yeter, genelde evde kullanılacak buna göre 7-8 sene gidecek 4500 tl kadar kaliteli sağlam olan memnun kalacağım hangi marka laptopları önerirsiniz

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Monster Abra A5
Bunu bırakayım ben buraya bu segmentte alınabilecek en iyi Leptoptur kendisi başka önerilerde mutlaka gelecektir takipte kalmanı öneririm ...

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Monster Abra A5
Bunu bırakayım ben buraya bu segmentte alınabilecek en iyi Leptoptur kendisi başka önerilerde mutlaka gelecektir takipte kalmanı öneririm ...

Monster Abra A5 siz kullanıyormusunuz eğer kullanıyorsanız biraz hakkında bilgi verebilirmisiniz sorunu bir sıkıntısı varmı yada ısınma falan yapıyormu? birde garanti durumu nasıl acaba?

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bütçeyi aştı ama Abra A5 V13.3.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bunu öneriyorum. 1050 almayın oyun oynayacağım diyorsunuz.

çok fazla oyun oynayan biri değilim aslında gta 5, pes falan oynarım en fazla onlarıda sıkıntısız açsın yeter bütçemi fazlsıyla açtım zaten o yüzden 4.699 tl iyi gibi ben ankaradayım ankaradaki yeni açılan mağazaya gitsem 4.699 tl alabilirmiyim acaba fiyat aynı mıdır? Monster Abra A5 nasıl bir sorunu sıkıntısı varmıdır garanti durumu nasıldır bilgi verebilirseniz sevinirim. ayrıca 15 tatilde indirim olurmu

K8GERSKY

Asistan
Reaksiyon puanı
66
çok fazla oyun oynayan biri değilim aslında gta 5, pes falan oynarım en fazla onlarıda sıkıntısız açsın yeter bütçemi fazlsıyla açtım zaten o yüzden 4.699 tl iyi gibi ben ankaradayım ankaradaki yeni açılan mağazaya gitsem 4.699 tl alabilirmiyim acaba fiyat aynı mıdır? Monster Abra A5 nasıl bir sorunu sıkıntısı varmıdır garanti durumu nasıldır bilgi verebilirseniz sevinirim. ayrıca 15 tatilde indirim olurmu
15 tatilde indirim olur diye düşünüyorum. Pek fazla oynamayacaksanız olabilir. Ama ilerde de rahat kullanayım diyorsanız 1050ti düşünülebilir. Masaüstü almayı düşündünüz mü. Taşınırlık önemli mi sizin için?

Son düzenleme:

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
15 tatilde indirim olur diye düşünüyorum. Pek fazla oynamayacaksanız olabilir. Ama ilerde de rahat kullanayım diyorsanız 1050ti düşünülebilir. Masaüstü almayı düşündünüz mü. Taşınırlık önemli mi sizin için.

evde iyi kötü kullandığım bir masaüstü pc var. laptop alma sebebim ben engelli bir insanım işlerimi daha kolay hallederim diye düşündüm

K8GERSKY

Asistan
Reaksiyon puanı
66
evde iyi kötü kullandığım bir masaüstü pc var. laptop alma sebebim ben engelli bir insanım işlerimi daha kolay hallederim diye düşündüm
Anladım. Eğer laptop istiyorsanız f/p açısından Monster'dan şaşmayın. Mağazasına gidip görevlilere de danışabilirsin.

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Anladım. Eğer laptop istiyorsanız f/p açısından Monster'dan şaşmayın. Mağazasına gidip görevlilere de danışabilirsin.

çok teşekkür ederim cevabınız için bir sorum daha olacaktı acaba mağazada da 4.699 tl alabilirmiyim fiyat aynı mıdır?

K8GERSKY

Asistan
Reaksiyon puanı
66
çok teşekkür ederim cevabınız için bir sorum daha olacaktı acaba mağazada da 4.699 tl alabilirmiyim fiyat aynı mıdır?
Fiyatlar konusunda bir fikrim yok maalesef. Çalışanlara sormalı :D. İyi geceler.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Monster Abra A5 siz kullanıyormusunuz eğer kullanıyorsanız biraz hakkında bilgi verebilirmisiniz sorunu bir sıkıntısı varmı yada ısınma falan yapıyormu? birde garanti durumu nasıl acaba?
Ben MSI kullanıyorum, monsterın bu modelini kullanmadım ama yakın çevremde kullanan bir kaç arkadasım var tabii.
Genel olarak hiç birinin sorun yaşadığını görmedim ki herhangi bir sorunda benimle iletişime geçerler..
Sadece birinde sorun yaşandı onda da cihaz geldiğinde içinden çıkan adaptör kablosu TR Standartlarına uygun değildi.
Müşteri hizmetlerini arayarak kablo değişimi yapabiliyoruz.
Bu fiyat segmentinde bu modelden farklı daha iyi bir cihaz alabileceğinizi zannetmiyorum :)
Bu arada bildiğim kadarıyla Mosnter'ın şubesine gititğiniz zaman yine aynı ücretlendirmeyle karsılasırsınız :)

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben MSI kullanıyorum, monsterın bu modelini kullanmadım ama yakın çevremde kullanan bir kaç arkadasım var tabii.
Genel olarak hiç birinin sorun yaşadığını görmedim ki herhangi bir sorunda benimle iletişime geçerler..
Sadece birinde sorun yaşandı onda da cihaz geldiğinde içinden çıkan adaptör kablosu TR Standartlarına uygun değildi.
Müşteri hizmetlerini arayarak kablo değişimi yapabiliyoruz.
Bu fiyat segmentinde bu modelden farklı daha iyi bir cihaz alabileceğinizi zannetmiyorum :)
Bu arada bildiğim kadarıyla Mosnter'ın şubesine gititğiniz zaman yine aynı ücretlendirmeyle karsılasırsınız :)

cevabınız için teşekkür ederim. sağolun :)

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Model olarak önerim yok ama fan kısmı kolay açılabilen bir bilgisayar öneririm. Alacağınız modellerin internetten açılma videolarını izlerseniz uygun olanı daha iyi seçebilirsiniz. Ayrıca böyle apu sistemleri seçerseniz daha uzun ömürlü olur anakarta lehimli ekran kartları ileride sıkıntı çıkarabiliyor.

Warrior_X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Model olarak önerim yok ama fan kısmı kolay açılabilen bir bilgisayar öneririm. Alacağınız modellerin internetten açılma videolarını izlerseniz uygun olanı daha iyi seçebilirsiniz. Ayrıca böyle apu sistemleri seçerseniz daha uzun ömürlü olur anakarta lehimli ekran kartları ileride sıkıntı çıkarabiliyor.

teşekkür ederim söylediklerinize dikkat etmeye çalışacam :)

SelahattinEnes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Forumda yeniyim bir sorum olacak. Oyun oynayacağım o yüzden kasma yapmayacak, kolay kolay ısınmayacak bir laptop ariyorum. Bir öneriniz olursa 3800 ü aşmasa sevinirim.

Lenovo Ideapad 330 81DE01EATX i5-8250U 8 GB 1 TB MX150 15.6 eger iyi diyorsaniz bunun w10 lu hali 3999 tl bunu da alabilirim fikrinizi alabilie miyim? (Genel olarak soruyorum gören ve anlayan cevaplarsa sevinirim forumda yeniyim konu açamadim?)

siannn

Asistan
Reaksiyon puanı
35
laptop ekranları 1080 olur. Gidip 1050 li bir pc alırsanız sıkıntı çıkaracaktır bilginize.

Son mesajlar