Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    703

serkan114

Üyecik
Değerli üyeler, biraz önce yazdığım bir haberden sonra sizlere de sormak istedim.

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memun musunuz? Çevrenize de tavsiye eder misiniz? Veya memnun değilseniz, problemleri paylaşır mısınız?

Sanıyorum, verilen cevaplar internet kullanıcıları için çok değerli bir arşiv olacak.

Katılan herkese şimdiden teşekkürler.

Hakkı abi bu pc indirimde 4500 TL olacak iyimi veya başka tavsiyen varmı

sdelta

Profesör
Anket o kadar eski ki, oyladığımda "Monster" kullanıyordum. Üzerine sony satın aldım. Lenovu kullandım ve şu an HP kullanıyorum. İlerisi içinde Macbook Pro planlıyorum.

fabianfabiano

Üyecik
Şirket bilgisayarı OMEN BY HP17-AN003NT. Çok ağır olması dışında performansı çok yüksek bir bilgisayar ama nasıl tavsiye edeyim ki ben bunu, 12-13 bin lira fiyatı var. Türkiye şartlarında almak zor. Evde eski gariban bir Lenova'm var, Allah'a emanet çalışıyor bir şekilde sağolsun.

aytoo

Üyecik
Asus K55VJ
Bu modelin bir çok kırılımı var sanırım. Orta sınıf bir cihaz olması sebebiyle donanım özelliklerini eleştirmeyeceğim ama kullanılan malzeme ile rahat sınıfta kalır. Tavsiyem alacağınız cihazlarda ekran ve gövdenin birleşim yerini özellikle kontrol edin derim. Senesinde ikiye ayrıldı ve bantla kullanıyor. Maalesef kullanıcı hatası denildi. Daha yeni ekran iç camı kırıldı :)

stat counter