Hangi Led TV ?

Bu konuyu okuyanlar

Evriveydetayken

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tv den anladığım söylenemez hatta hiç anlamıyorum. Öncelikle merak ettiğim bir şey var kontrast nedir, yüksek olunca ne oluyor? Birde genel olarak okuduklarımda samsung seveni kadar sevmeyenide var müşteri hizmetlerinden hiç hoşnut olmayanlar dolu, samsung seçmek ne kadar mantıklı olur? bütçe olarak söylersem 1200tl diyebiliriz. 40 yada 37 inç işimi görür yaklaşık 2m den bakıcam. önerilerinizi bekliyorum. bu arada marka olarak lg hakkındaki yorumlarınızıda duymak isterim.

çok pardon önemli midir bilmem televizyon ömrünün %90ını pc ye bağlı geçiricek almamın sebebide bu zaten tv ye bağlıyıp oyun oynamak ve film seyretmek.

Evriveydetayken

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelikle öneri için teşekkür ederim bir kaç gündür araştırma yapıyorum şimdi isteklerimi daha net dile getirebilirim. 2x hdmi girişi , 2x usb girişi(1 de olabilir ama tercih 2) , 2x scart girişi (biri scart, diğeri scarta giren 3 kablonun girişi şeklindede oluyo scart yerine direk tv ye takılıyor o 3 kablo, 1 tanede olabilir) ve marka konusunda yardımcı olmanızı istiyorum. lg iyi diyorlar samsung alanlar televizyona laf etmiyor ama tv nin başına bişey gelince müşteri hizmetlerinden hiç memnun değiliz diyor. sony konusuna gelince ara yüz falan çok seviyorum evdeki lcd sony fakat karar veremedim bir türlü yardımları bekliyorum.

birde vatanda bunu gördüm http://www.vatanbilgisayar.com/Tele...ast,2xhdmi,usb/productdetails.aspx?I_ID=62097 fakat samsungun sitesine girince ürünü bulamadım :/