Hangi Laptopu Seçmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

tahirazak16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
Yeni bir notebook almak istiyorum. Ben çok oyun oynayan biri değilim ancak yine de güçlü donanım isteyen oyunlar oynamak istiyorum bu nedenle "gaming" notebook alma düşüncesindeyim. Araştırdıktan sonra iki notebook arasında kaldım
1) Hp Pavilion Gaming 2gr77ea I7-7700hq 16gb Ram 1tb 4gb Gtx1050 Windows10 15.6 GittiGidiyor'da 374731152
2) Abra A5 V13.1.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Bu iki notebook aslında benim için bir birini tamamlıyor. Monster'a hdd ekleyip almayı düşünüyorum (eğer onu alırsam) ve hp deki ssd yokluğu da beni endişelendiriyor ayrıca hp de ısınma sorunu varmış sanırım. Monster da freedos geldiği için de bi endişe var içimde.
Sorun bu lütfen yardım ediniz.

erentcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
Yeni bir notebook almak istiyorum. Ben çok oyun oynayan biri değilim ancak yine de güçlü donanım isteyen oyunlar oynamak istiyorum bu nedenle "gaming" notebook alma düşüncesindeyim. Araştırdıktan sonra iki notebook arasında kaldım
1) Hp Pavilion Gaming 2gr77ea I7-7700hq 16gb Ram 1tb 4gb Gtx1050 Windows10 15.6 GittiGidiyor'da 374731152
2) Abra A5 V13.1.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Bu iki notebook aslında benim için bir birini tamamlıyor. Monster'a hdd ekleyip almayı düşünüyorum (eğer onu alırsam) ve hp deki ssd yokluğu da beni endişelendiriyor ayrıca hp de ısınma sorunu varmış sanırım. Monster da freedos geldiği için de bi endişe var içimde.
Sorun bu lütfen yardım ediniz.
HP'nin notebook tasarımlarını son zamanlarda oldukça beğenmeye başladım. Eski modelleri hem ağır hem de garip kalın bir metal kasaya sahip oluyor. Ram, işlemci, ekran kartı ve fiziki özellikleri göz önünde bulundurulursa tercihin HP olmalı bence. Çok oyun oynayan biri olmadığını söylemişsin, normal şartlarda ısınma yapacağını düşünmüyorum ben HP'nin.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
5700 TL verebilirsen 1050 Ti kartlı olanı öneririm ama yinede her türlü Abra V13.

tahirazak16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkürler. İkisi arasında yazmayı unuttuğum bir diğer soru servis. hp nin servisinin sağlam olduğunu biliyorum ancak monster inki hakkında bi bilgim yok onun servisi nasıldır ?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Yorumlarınız için teşekkürler. İkisi arasında yazmayı unuttuğum bir diğer soru servis. hp nin servisinin sağlam olduğunu biliyorum ancak monster inki hakkında bi bilgim yok onun servisi nasıldır ?
Monster servis olarak en iyilerinden birisi. Ondan sonra da Dell gelir zaten. Teknik servis açısında sıkıntı yaşamazsınız yani merak etmeyin.

tahirazak16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster özelleştirme yapılırken alınan hdd yi direk kasanın içine takıyor değil mi ? (biraz tuhaf bi soru ancak emin olmak istiyorum )

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Monster özelleştirme yapılırken alınan hdd yi direk kasanın içine takıyor değil mi ? (biraz tuhaf bi soru ancak emin olmak istiyorum )
Aldığınız zaman sizin bir şey yapmanıza gerek yok montajlanıp geliyor.

Son mesajlar