hangi laptop 2 si arasında çok gidip geliyorum ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Ben aynı ürünü 7 aydır kullanıyorum çok memnunum.Sana tavsiyem biraz daha bekleyip Dell 7577 modelini alman.Kasası çok daha iyi bu modele göre.Ayrıca type-c portu ve parmak izi okuyucu gibi artıları var.

bende bu iki bilgisayara bakıyorum. malzeme kalitesi olarak dell daha iyi diyorlar. ikisinide kullanan kişiler öneriyor. Dell'in pili 74WH monsterda 62WH azda olsa dell daha uzun gider. Birde dell 2.7kg ve 2.5cm kalınlıkta, monster ise 2,3kg ağırlığında ve 3cm kalınlığında. Hergün okula götüreceğim için bunlar benim için önemli belki lazım olurda gözünden kaçmasın. Dell ebrar bilgisayarda 4551tlde şuan. ama freedos veya linux olarak geliyor. Windows olarak yok orada.

cern99

Profesör
Önerim bu notebook. İçine HDD eklendiği zaman 4700TL yapıyor. W10'u internetten 100TL ye alabiliyorsun. f/p amacın yoksa Dell daha iyidir.

bende bu iki bilgisayara bakıyorum. malzeme kalitesi olarak dell daha iyi diyorlar. ikisinide kullanan kişiler öneriyor. Dell'in pili 74WH monsterda 62WH azda olsa dell daha uzun gider. Birde dell 2.7kg ve 2.5cm kalınlıkta, monster ise 2,3kg ağırlığında ve 3cm kalınlığında. Hergün okula götüreceğim için bunlar benim için önemli belki lazım olurda gözünden kaçmasın. Dell ebrar bilgisayarda 4551tlde şuan. ama freedos veya linux olarak geliyor. Windows olarak yok orada.
Yanlışımı düzelteyim Monster 3cm değil 2.7cm kalınlıkta olacak.