Hangi Konsol Daha Üstün?

Bu konuyu okuyanlar

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ps3 ile xbox360 arasında hangisi daha üstün.Kinect alet taşımana gerek kalmıyor ama move ye göre de yavaş diyorlar.Peki xboxone ile ps4 iklemi olursa hangisi daha üstün?PS4 eye sistemi nasıl bişiy kinect gibi mi?Ona da xboxone kinect inden daha üstün diyorlar.Bir yerde okudum xboxone buraya gelmeyecekmiş.Doğru mu?

ümmet:D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps4 donanım olarak daha üstün. Xbox kinect daha iyi sanırım movedan. Xbox gelir diye düşünüyorum sonuçta burasıda bir pazar her yerden koparabileceği kadar koparır ama diğer ülkelerle aynı anda mı gelir orası muamma

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Donanımsal olarak pek bir fark yok ne yani ortak oyunlar zaten aynı grafikleri sahip oluyor sadece iki konsolu renk ayarları fark oluşturur.

Kinect gayet iyi cihaz özelikle X1 üzerinde gayet iyi çalışır.

X1 bildiğim kadarıyla Türkiye'ye hemen gelmeyecek ama 1 seneye kalmadan gelir.

-----------------

PS4 ün avantajı Exc. oyunlar yani PS ye özel oyunlar cidden çok kaliteli oyunları var bu noktayı düşünürsek PS4 daha üstün.

Diğer konu da eğer online bir oyuncuysan XBOX LIVE servisi çok kaliteli bir servis oyun dünyasının Facebook'u deniyor. Ciddi anlamda Xbox'a bir avantaj sağlıyor.

Bence durumlar eşit geri kalan tercih meselesi tasarım vs...

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bugün arkadaşımla konuştum. Birkaç gün önce xbox aldı. Şuan satmayı düşünüyor. Bu bir kriter değil tabi. Ama ben de çok okudum araştırdım Ps daha iyi diye düşünüyorum. Harika diyebileceğimiz kinect oyunu görmedim ben. Hep ıvır zıvır. Göremediysem adını derseniz bakarım.

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence artık lütfen böyle konular açmayn bir sürü başlık var zatn konu ile alakalı

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İllaki online oynayacaksam psn kullanırım çünkü live gibi çok özellikli bir ortamın bütün özlliklerini kullanmam ve para öderim.Kullanamadığım online özellikler gibi.Dediğim gibi basit bir online ortam bana yeter.Tuhaftır ki online pek anlamadığım gibi fps hastasıyım.Peki hangi kol fps ile uyuşur.Analogların yan yana olması avantaj mı ps için?Yoksa xbox kolu daha mı rahat.Ps kolunda parmakarım çakışırmı?Peki ps eye nasıl bişiy?