Hangi İşletim sistemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

The Undertaker

Profesör
Windows 10 önerenlere bakma bilmiyorlar. Kaç tane 2 GB ram'li sisteme Windows kurdum saymakla bitmez Windows 10 çok sıkıntılı çalışıyor 2 GB ram ile onu geçtim Windows 7 Ultimate,Professional ile dahi zor çalışıyor. Önerim ise o sisteme Windows 7 Starter yada Home Basic 32 bit kurmandır.

Emin Akar

Asistan
Windows 10 önerenlere bakma bilmiyorlar. Kaç tane 2 GB ram'li sisteme Windows kurdum saymakla bitmez Windows 10 çok sıkıntılı çalışıyor 2 GB ram ile onu geçtim Windows 7 Ultimate,Professional ile dahi zor çalışıyor. Önerim ise o sisteme Windows 7 Starter yada Home Basic 32 bit kurmandır.
Ben 2 GB RAM ile Windows 10 1709 kullanıyorum. Minecraft, CS:GO oynayabiliyorum. Minecraft 60 - 120 FPS, CS:GO 30-40 FPS.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drift King

Doçent
Ben Lenovo Ideacentre Q180'e UEFI Windows 10 Pro kurmuştum. Kasma yoktu. RAM 2GB PC'nin. Ayrıca fabrika çıkışı Windows 7 Home Basic 64 bit olarak gelmişti.

stat counter