Hangi İşlemci Daha İyi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dkn nyz

Profesör
Kağıt üzerinde güçlü olsa ne olmasa ne önemli olan gerçek kullanım ve bence sd625 daha stabil
Benim moto z (sd825)

Mate 9 (kirin 960) dan daha stabil karşılaştırdık mate 9 da biraz geç işlem var
2 cihazda birbirine yakın zamanda alındı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Snapdragon 625 işlemcisini kullanan birisi olarak bu işlemciyi tavsiye ederim. Performansından hiç şikayetçi olmadım. (ASUS Zenfone 3)
Zen 3 ü bende deneyimledim güzeldi

Arkadaşta mate 10lite var

Oyunda can çekişiyor

Son düzenleme:
Ahahaha güvenilir kaynak diye epey sitesini attı o fukara anlıyormu acaba bu tip işlerden :D yanlış anlamada yukardaki grafikler resmi araştırma sitesinden alttaki videolarda gerçek hayattan uygulama yapılmış videolardan :D
Zaten bizde tek oraya güvenip atmadik hem antutu puanida 88.000 küsür demekki adamlar dogru yazmis epey.com emin ol internetteki diger telefon ozellik karsilastirma sitelerinin hepsinden daha güvenilir

Epey.com dan alindi bence daha guvenilir kaynaklari arastir
“Epey.com daha güvenilir”

Yalnız sadece benchmarka bakmakla olmuyor işte. Sadece antutuya baksam sd845 a11’den daha iyi derim ama maalesef öyle değil. Optimizasyon da önemli.

Pubg videolarını attım zaten. 625 daha optimizeli bir halde ve daha iyi çalışıyor. 659 daha düşük grafikte 30fps yapamıyor...

Benchmark değil de o işlemciyle pubg oynayan birisinin videosunu atıyorum daha ne yapayım?

Son düzenleme:
“Epey.com daha güvenilir”

Yalnız sadece benchmarka bakmakla olmuyor işte. Sadece antutuya baksam sd845 a11’den daha iyi derim ama maalesef öyle değil. Optimizasyon da önemli.

Pubg videolarını attım zaten. 625 daha optimizeli bir halde ve daha iyi çalışıyor. 659 daha düşük grafikte 30fps yapamıyor...

Benchmark değil de o işlemciyle pubg oynayan birisinin videosunu atıyorum daha ne yapayım?
Herşeyi pubg ye baglamana gerek yok ben günlük kullanimda genel olarak kirin 659 sd 625 den daha iyi diyorum kaldiki bir islemci pubg de düsük fps aldi diye ona daha kötu denmez kuzenimde mate 10 lite vardi onuda kullandim sd 625 li mi a1 ide kullandimve emin ol mate 10 lite daha stabil çalisiyor

Herşeyi pubg ye baglamana gerek yok ben günlük kullanimda genel olarak kirin 659 sd 625 den daha iyi diyorum kaldiki bir islemci pubg de düsük fps aldi diye ona daha kötu denmez kuzenimde mate 10 lite vardi onuda kullandim sd 625 li mi a1 ide kullandimve emin ol mate 10 lite daha stabil çalisiyor
Pubg’yle gösteriyorum çünkü bu konuyu açan pubg oynadığını söyledi. Yoksa ikisi de gayet stabil zaten.

stat counter