Hangi Hatta Geçeyim ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

11-12 Yıldır Avea Müşterisiyim Faturasız Hat Olarak. Yavaşlıktan Dolayı Vodafone Veya Turkcell'e Geçmek İstiyorum Hangisi Daha Uygun ?

Bence değişme ama illa değişeceksen geç türkcelle şu an tonla kampanya ve paket yürütüyorlar.

Telekomdan çık bir daha da kapısından içeri adımını atma. Hem suçlular hem güçlüler. Arkadaşımın paketi yenilenme tarihinde anlık yenilenmedi ve fatura aşımı yaşadı. Arayıp da durumu anlattığında sorunu ne anlıyorlar ne de çözmeye çalışıyorlar, dolayısıyla sinirleniyor ve başka operatöre geçebileceğini aktarınca müşteri temsilcisi arkadaşıma sms ile kod gönderiyor. Gelen kodun sebebini sorunca ne kadar ceza yiyeceğinizi söyleyeceğim diye cevap veriyor. Bu kadar terbiyesizler. Tamam ayrılıyorum dese ve neyle karşı karşıya kalacağım bunu öğrenmek istiyorum demedikçe böyle bir terbiyesizliği yapamazlar! Benim bir hattım yıllar önce Telekomdaydı ve buna benzer bir sorun yaşadım. Çözümden yana olmadıkları için başka operatöre geçiyorum iyi günler dedim. Gelen cevap: Geçmek istediğiniz operatörün bayisine gidip geçebilirsiniz dedi. Soran oldu mu?! İnsanları sadece paket fiyatlarıyla mutlu edebileceklerini zannediyorlar...

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Turkcell yeni gelenlere güzel tarifeleri var ama 1 yıl sonra 10-15 tl zam yapıyor. Vodafone uzun vadeli daha avantajlı

stat counter