Hangi Hat Daha Avantajlı?

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve preferst tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

?

Hangi hat daha avantajlı?

1. Avea

14,0%
  2. Turkcell

23,3%
  3. Vodafone

62,8%
  1. preferst

preferst Profesör

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

- Hangi Hat Daha Avantajlı?

Arkadaşlar avea hattım var ama artık eskisi gibi avantajlı değil o sebeple değiştirmeyi düşünüyorum. hangisi daha avantajlı tavsiyelerinizi ve neden daha avantajlı oldugu hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler..

2. MegaWolt

MegaWolt Profesör

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle vodafone!

Her yöne konuşması daha ucuz. Avea uyduruk, turkcell de kazıkçı, nerden kerterim diye düşünür hep. bi kampanya yapıyorsa kesin altında turkcell in kazık kazancı vardır. boşa kürek sallamaz onlar.
    mesaj olayını dersen vodafonede 9 liraya her yöne 3000sms var. konuşma için de cep2 ve cep özgür tarifelerine bak derim.

3. MuStAfAA

MuStAfAA Doçent Onursal Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Turkcellden hep kazık yediğim için :D Vodafone'a geçtim.Vodafone'un daha avantajlı olmasının nedenleri bazı kampanyalarda(bedava konuşma,sms vb.) heryöne uygulnaması ve uzun süreli olması.Turkcellde bazı kampanyalarda indirim yada bedava konuşma 1 gün sürüyor oda Turkcell'den Turkcell'e.
    Diğer bir neden ise Vodafone'un tarifeleri, herkese,her yaşa uygun tarifeleriyle çiftçisine kadar tarifesi var.Benim kullandığım ve en çok avantajlı bulduğum tarife bence ''Cep Özgür''

Cep Özgür Konuşma Fırsatı
    İlk özellik ayda 150 kontör yükleyenler için. 150 kontör yükledikten sonra aramanızda ilk olarak 2 kontör düşecektir. Sonrasında ise 1 saate kadar ücretsiz olarak konuşma imkanınız olacaktır. Firma tarafından konulan adil konuşma limiti 1 saattir. Buna göre 2 kontöre 1 saat Vodafone Cep Özgür tarifesine abone olanlarla görüşebileceksiniz. üstelik kampanya başlangıcından 1 Mayıs tarihine kadar sadece Cep Özgür içi değil, tüm Vodafone aboneleri ile 2 kontöre 1 saat görüşme yapabileceksiniz.

Cep Özgür SMS Fırsatı
    Her ay tek seferde 150 kontör ve üstü yükleme yapan aboneler ücretli gönderecekleri ilk SMS sonrasında gün boyu gönderebilecekleri 100 adet ücretsiz SMS kazanacaklardır.

Cep Özgür İnternet Fırsatı
    Cep Özgür aboneleri aylık 150 kontör yüklemeleri durumunda Vodafone Live üzerinden MSN Messenger ve Facebook uygulamlarını ücretsiz olarak kullanabilecek. Bu sayade arkadaşları ile bağları hiç kopmayacak.

Uploaded with ImageShack.us

Herkese İyi Forumlar...:)

4. mr_rain

mr_rain Guru

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi aynı b.k

5. POWER

POWER Rektör

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    50 tl yükledim Trcll de bakın neler oldu.

Gençtarifeliyim o sebeple 15 dk 50 krş

50 tl yükleyince 10 tl geldi bedavadan.

10 tl ye her yçne 5000 sms yaptım
    nar kampanyasında ise 40 tl verip 200 tl aldım. bu 200 tl abidik kubidik kampanyalardaki 200 tl değil. Yani 15 dk sı 50 krştan 200 tlm oldu.

Var mı ötesi?

6. SwateR

SwateR Dekan

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    63
    Turkcell kullanıyorum ama Vodafone daha avantajlı. Yakın zamanda da geçmeyi düşünüyorum. Bu Turkcell kazık yemekten başka bir işe yaramıyor. Ne kampanya yapıyor ne indirim :mad:

7. Ay Parçası

Ay Parçası Profesör

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    vodafone daha avantajlı bende cep avantaj mini heryöne 400 dk kampanyasına katıldım aylık sabit ücret 20 tl

8. ramaknisnan

ramaknisnan Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Turkcell e geçme de neye geçersen geç.

9. emubaltaci

emubaltaci Rektör Onursal Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    ben turkcell kullanıyorum

bizbize kamu her yöne 1200 dk. ayda 35 tl

10. mustafa sahın

mustafa sahın Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi aynı ama şimdilik vodafone gibi.

11. ByPsychooo

ByPsychooo Doçent

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ben de gençtarife'liydim 30tl yukleyince 10tl veriyordu ama 2 aramada bitiyordu vodafone cepözgür tarifesi ya da cep1&2 tarifelerine bak derim

12. rohirrim

rohirrim SDN Okuru

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Turkcell SÜPER PAKET
    Her yöne 500 dakika (Heryere)
    Aylık toplam 5.000dk ücretsiz (Sabit ve Turkcell)
    55 TL :thumbup:

13. preferst

preferst Profesör

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar benimde düşüncem vodafone yönünde idi. Gördüğüm kadarıyla genel kanı da o yönde. Gerçi hepsi aynı işte bizde kötünün iyisini arıyoruz.

14. NETWORK

NETWORK Profesör

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Vodafone gorusmeler sırasında kalıteyı arttırırsa daha ıyı olcak bazen karsı tarafın ne dedıgını bıle anlamakta zorluk cekıyorum ses cogu zaman gıdıp gelıyor kesılıyor

15. mendocino

mendocino Rektör

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    lafi agzimdan aldin..türkiyede bi yerde rant varsa hepsi kaziklar.....herseyde bu böledir

16. turgutreisfb

turgutreisfb Profesör

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    benimde hattım avea hatta ailecek avealıyız konturden paraya geçeli avea bayabir giydirmeye başladı bizde vodafone ye geçmeyi düşünüyorz

17. muratteas

muratteas Dekan

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    48
    Genç Avea Tarifesi aboneleri, tüm Avea abonelerini, tek seferde 20 TL yüklemelerinde 5 dakikası 50 kuruşa, 30 TL ve üzeri yüklemelerinde ise 10 dakikası 50 kuruşa arıyor. Ayrıca Genç Avealılar, her 30 günde bir, tek seferde yapacakları ilk 30 TL ve üzeri yüklemelerde yurt içi her yöne 120 bedava dakika kazanıyor, her yöne rahat rahat konuşuyor.

Ayrıca, Genç Avealılar'ın yapacakları her 50 TL ve üzeri yüklemede ise 150 her yöne SMS hediye!

Genç Avealılar, yerli Müzik İndir aboneliğinden ve 100 MB mobil internet paketinden ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirimli faydalanabiliyor!

Genç Avea Tarifesi'ne geçmek isteyen mevcut faturasız abonelerin, tarifeye ücretsiz geçiş için 6363 kısa koduna "GENC AVEA" yazıp göndermeleri yeterli!

Genc Avea'ya geçtiysen, ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirim ile ayda 4 TL'ye 100 MB mobil internet paketini almak için ABONE 100MB yazıp 9495'e, ayda 3 TL'ye yerli Müzik İndir aboneliğini başlatmak için MUZIK yazıp 5555'e gönder!

AranKazan'la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın. [​IMG] Mesaj kaygısına son! 7,8 TL'ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.

Yeni kampanyası ise ayda 9 Tl karşılığında Avea içi 10 000 SMS Her Yöne 1000 SMS

18. NETWORK

NETWORK Profesör

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    suanda en hesaplısı bana gore Vodafone
    herkese gore bır tarıfe var

Sayfayı Paylaş