Hangi full hd S4 mü Xperia z mi yoksa Htc M7 mi

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve halberhacker58 tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. RedQueen

RedQueen Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Adam demiş arayüzü berbat diye sen de o zaman S4 ü bekleyeyim demiş.
    Siz millete göre mi telefon seçip alıyorsunuz ? Anlayamıyorum sizi. Senin zevkin başka benim ki başka.

2. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    adının kalması konusunda çok haklısın i4 çıkalı 2-3 yıl oldu hala masaya kodummu havası yetiyor:D

3. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

4. Gold Eagle

Gold Eagle Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yavaş daha S4'ün özellikleri tasarımı kesinleşmedi :) Sızıntılara bakma sen her zaman doğru çıkmayabiliyor.
    Ama şimdilik Xperia Z ve HTC One arasından HTC One derim :)

5. hasanistan44

hasanistan44 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    taşkınlığın lüzumu yok herkes kendi ölçütünde istediği modelleri söyledi ip5 de güzel htc de xperia z de güzel :)

6. karacaerc

karacaerc Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Sakin olun ya :D Neyin kavgasıdır bu. iPhone çakma ve ya gerçek olsun cihaz olarak dilencisinden çöp karıştıranlara, CEO'dan bakanlara herkesin elinde olduğundan iPhone havası muhabbetini bir kere geçiceksiniz :D Öte yandan arayüz kullanım kolaylığı sağlamak için geliştirilmiştir ve Sense tartışmasız en iyisi olmakla beraber görsel detaylarını sevmeyebilirsiniz. S4 ve One maçı söz konusu z gerçekten geride kaldı ve benim şahsi oyum One

7. hasanistan44

hasanistan44 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    xperia z su geçirmezliğiyle bütün telefonları geride bıraktı kolay kolay da tahttan inmez,
    herkes snapdragon 600 e dadanıyor ama bence android için işlemci 1.5 ghz i geçmemeli çünkü bu orandan sonra ya telefon büyüyor ya parası büyüyor,
    telefon sadece oyun oynamak için alınmaz yenilikçi ve devrimci özellikler telefonu telefon yapar bunu bilin :)

8. $ervante$

$ervante$ Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teknoloji hep gelişiyor sen bekle bekle al işte hemen bir telefon biri demiş Note 3' ü bekle yuh

9. karacaerc

karacaerc Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Benim telefonumun su geçirmez olmasına gerek yok toz geçirmez olmasına gerek yok... Şunun gibi düşün ön kamerayı arka kameradan iyi yapabilirler ama yapmıyorlar çünkü manasız gerek yok :D Bazı konularda katılıyorum ancak işlemciler bilgisayar işlemcisi seviyesinde ancak bunun bir faydasını göremiyoruz. Mesela ram ve gpu lar aynı oranda artmıyor. İşlemciyi 8 çekirdek yapacaktı samsung bir ara o mesela, ne yapıcam ben o telefonla codec falan mı neyde kullanıcam bilimsel deneyde mi? Sadece etiketini etkiliyor. Bu yüzden F/P çok önemli tercih yapılırken. Konuyu açan da demiş ya S3üm var, madem o telefon var onu satıp alacağın her şey paranı çöpe atmak.

10. hasanistan44

hasanistan44 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    belli olmaz
    ilkin s3 ün ramı yeni güncellemelerle gitgide artıyor ve 1 gb ram(200 ü boş) üst segment telefon için artık az yani s3 e daha fazla güncelleme vermek telefonu en ufak bir oyun açtığında bile kasması demektir
    yani çoğu insan s3 gibi bir telefonun işlemcisinin ve ramının artmış halini isteyen kullanıcılar var bu yüzden note 2 kullananlar çoğalıyor
    buna rağmen telefon dediğin su geçirmez olmalı toz geçirmez olmalı hayatın akışına göre tasarlanmalı yere düşünce ekranı patlamamalı,
    cpu gpu her telefonda var ama kullanıcılar tasarım ve sağlamlık açısından da en iyi telefonu seçmeli.

11. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Bende onu diyorumya iste ikinci mesajimi gormedin mi??

Bu arada beyler benim 2. Favorim asus padphone 2 nin yenisi cikmis o benim gozumde Z kadar iyi :)

12. hasanistan44

hasanistan44 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gördüm ama taraf tutmadım ikişniz de fikrinizi söylediniz ve şu kavgayı bırakın :)

13. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Benden alinti yapinca gormedin sandim ama neyse yav daha ugrasmicam

14. Milton Sirotta

Milton Sirotta Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi düşüncemi sorarsan tasarımda HTC One, XPERIA Z'den daha üstün,işlemci ve grafik olarakta daha iyi.4.7" daha rahat kullanılır.HTC arayüzü geliştirmiş.SenseVoice,BoomSound,BlinkFeed,HTC Zoe yazılımları,metal kasa vs vs.Galaxy S4'te tasarımı S3'e göre geliştirmişse her yönden üstün olabilir HTC,ve SONY'den.Başta batarya olmak üzere.Açıkçası ben S3'ün kasasını beğenmemiştim.

15. halberhacker58

halberhacker58 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 tane htc one incelemesi izledim ve gerçekten güzel bir telefon kamerasına diyecek yok ama s4 bekliycem samsung yüzümü kara çıkarmaz bekliyorum

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyazıt öztürk bile sony experia kullanıyor görmedinizmi hiç dandidk olsa kullanırmı hiç

17. halberhacker58

halberhacker58 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim biz dandik demedik zaten :D sadece diğer telefonlara nazaran düşük test sonuçları veriyor dedik :D

18. kofdelisi

kofdelisi Doçent

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    ne yani beyazıt öztürk kullanınca süper telefon mu oluyor :D

19. halberhacker58

halberhacker58 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: