Hangi Dövüş Sporu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Öncelikle merhaba dostlar bir dövüş sanatına yazılmayı düşünüyorum düşünme sebebim savunma amaçlıdır aklımda olan krav maga var ama aklımda hep kalmıştır jason statham yapıyordu o tarz biliyorsanız belirtirmisiniz

oguzhanq

Asistan
Yasaklı
en ağır dövüş olan boks çok hoşuma gidiyor . ama savunma diyorsan en çok işine yarayacak karma dövüşlerdir . çünkü sokak kavgalarında pek işe yaramaz boks kickboks gibi şeyler .

oguzhanq

Asistan
Yasaklı
Eğitimini almış arkadaşlarım var iyi bir eğitim alınırsa bu işlere güzel bir başlangıç yapmış olunur
bu dövüş sporları tamamen teknikdir . eldiven vardır ve yasak vuruşlar vardır . sokakta kimse eldivenle gezmiyor. elinde muşta takılı olan adama kb vuruşları yapmaya çalış bakalım :D

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
bu dövüş sporları tamamen teknikdir . eldiven vardır ve yasak vuruşlar vardır . sokakta kimse eldivenle gezmiyor. elinde muşta takılı olan adama kb vuruşları yapmaya çalış bakalım :D
:D zaten eğitimini almış adam sokakta o kurallara uymaz merak etme bir iki haraketle boğazına asılarak boğabilir

Savunma amacliysa Taekwondo öneririm, öğrenmesi de eğlenceli, severek gittim ben,
kuşaklar yükseldikçe özgüvenin artıyor :))

oguzhanq

Asistan
Yasaklı
:D zaten eğitimini almış adam sokakta o kurallara uymaz merak etme bir iki haraketle boğazına asılarak boğabilir
demek istediğimde bu kb size bu eğitimi vermez ama uzak doğu sporları verir

---- Mesajlar birleştirildi ----

bilader gel seni mike tyson yapak

Son düzenleme:

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
Son düzenleme:

oguzhanq

Asistan
Yasaklı
Hayır sen tersini anladın eğitimini almış adam sokakta kurallara uymak zorunda kalmaz bir iki harakette etkisiz hale getirebilir
sokakta kural diye bişey yoktur zaten . teknik meknik işlemez ilk ve sağlam vuran kazanır büyük oranda . tabi kalabalık değillerse yada bıçak fln yoksa

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
sokakta kural diye bişey yoktur zaten . teknik meknik işlemez ilk ve sağlam vuran kazanır büyük oranda . tabi kalabalık değillerse yada bıçak fln yoksa
Bedeni kaslıysa dirençliyse 3 kişiyide etkisiz hale getirebilme imkanıda var kısa bir vakit içersinde teknik ile :)

oguzhanq

Asistan
Yasaklı
ya allah aşkına kaç sokak kavgasına karıştın.
hayatım bela içinde geçti . koy cılız çocugun önüne lewisi muştayla tüm dişleri eline verir. ne tekniği

---- Mesajlar birleştirildi ----

neyse kardeşim bırak bu dövüş işlerini gel sana bi silah alalım

Son düzenleme:
stat counter