Hangi Bankanın Kartı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hangi bankanın kartı

  • ZiraatBank Bankkart combo

    Kullanılan: 7 100.0%
  • İş bankası Maximum kart

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    7

Mate20piro

Asistan
Katılım
28 Şub 2019
Mesajlar
314
Puanları
28
Eğer 3. bir seçenek yoksa Ziraatbank kartını alırdım.

Eğer varsa, Kuveyt Türk kartını.
Bende o tarz bankaları hoş buluyorum diğerlerine göre ince kıyakları var eft yok havale yok ücreti vs vs. Ama çok bulaşmak istemiyorum 1 tane olsun adam akıllı olsun bu 2 bankanın şubesi çok fazla ve 2 side kamu bankası yinede Yorumun için teşekkürler.
 

KamtariR

Doçent
Katılım
2 Nis 2019
Mesajlar
688
Puanları
63
Konum
Ua noʻonoʻo ʻoe, ʻaʻole anei ʻoe?
bu 2 bankanın şubesi çok fazla ve 2 side kamu bankası yinede Yorumun için teşekkürler.
Aslında şube problemi yok artık Türkiye'de. Mesela, bütün PTT Atm'lerini kullanabiliyorum ben şu anda Kuveyt Türk kartım için (işlem ücreti olmaksızın).

Bir de olaya sadece kart değil de, mobil şube olarak bakıyorum. Kuveyt Türk'ün mobil şubesi, gerçekten ülke standartlarının üstünde.
 

Harnapazade

Doçent
Katılım
16 Şub 2017
Mesajlar
775
Puanları
93
Konum
Pendik
Çalıştığım yer Ziraat Bankası kullanıyor allah kimsenin başına vermesin arayüzden tutta hesap seçeneklerine kadar çok kısıtlı ve saçma sapan EFT ve havale ücretleri var. Kuveyt Türk Senin Bankana geçtim çok şükür efsane hesap uzmanı var her akşam harcamalarını yaz tek tek 1 ay bitince ne kadar para girdi çıktı hepsini detaylı kategori olarak görebiliyorsun. Fatura öderken bütün kategoriler detaylı gözüküyor. Gerçekten altın satın alınabiliyor sanal değil üstüne bütün döviz hesaplarında hesap açabiliyorsun kısıtlama yok. Katılma hesabı seçenekleri çok zengin. Bir de KamtariR arkadaşımızın dediği gibi sadece mobil değil internet şubesi de çok başarılı. Bir yere para gönderirken EFT, havale ücreti 0 hiç yok.

Tek dezavantajı var ve herkesin tahmin edebileceği üzere ATM bulamamak. Eskisi kadar zor değil şube açıldı bir çok yere ve tüm ATM'ler sizin hepsini kullanabiliyorsunuz ama ayda 3 hakkınız oluyor ücretsiz para çekme ve yatırma ayrı ayrı o da şimdilik yeterli geliyor. Ha oldu ki yetmedi mecbur kuveyt şube yolu görünüyor :) 4. para çekme/yatırma işleminde miktara göre komisyon kesiyor ama o kadar fazla değil çok cüzi bir miktar...
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter