Hangi Antivirüsün Tespiti Daha İyi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alamut72

Asistan
Eset in üstüne tanımam. Araştırmaya eklememişler ama yazıyım dedim

muratflash

Rektör
Benim AVG nerde yaa listeye bile koyma zahmetinde bulunmamışlar... Ben kullanıyorum diyemi yoksa...

lazerboy

Profesör
Avira kullanıyorum memnunum.NOD32 geleni direk içeri alıyor.Taradığımda o bulamadı kaspersky buldu kaspersky'nin bulamadıklarını avira buldu :D Karışık oldu ama benim bilgisayarımda bunlar oldu :D

spilay

Üyecik
lazerboy arkadaşımın yazdıklarına aynen katılıyorum. 18 yıllık blg. sahibiyim. Norton,Kaspersky,nod32,Avg,Biraz Avast,Panda kullandım. Yıllardır Avira ile devam ediyorum. Kusursuz diyemem. Ama free olan bir programa göre gerçekten çok güzel. Özellikle AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Welcome to AV-Comparatives.org sitesini aylık takip etmeye çalışıyorum. Arkadaşlarımın farklı görşler belirtmesi gayet normal. Kim hangisinden umduğu performansı alıyorsa onun için en iyi antivirüs programı odur. Benim için şu an Avira. Sonra değişirse ben de değiştiririm programımı.

hellmare

Üyecik
Sallama bir tablo!
G-data da ne öyle?
Bullguard ı kullandm beş para etmez desem haksız sayılmam!!
Panda belki "top 10" a girebilir.
Ben avira kullanıyorum çok hızlı ve yeterince güvenli.Nod32 kullandığım zamanlarda virüz bulaşır sonra bana uyarı verirdi kendileri.
Artık avirada sorunum kalmadı.Çok sistem dostu.Hemde ücretsiz("free" sürümde virüse ek olarak spyware taramasıda yapıyor).Tavsiye ederim. :)

stat counter