Hangi android telefonlarda misafir mod özelliği var?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

erkandnz34

Üyecik
selamlar herkese mate 10 pro'ya geçmeyi düşünüyorum öncelik misafir mod olması! tabiki s8,note 8 veya htc u 11 de olabilir teşekkürler.

Samsungda var fakat biraz uğraştırıcı tam hatırlayamıyorum.
Misafir modu değilde daha çok özel mod ile gizleme seçeneği vardır sanırım.

erkandnz34

Üyecik
Samsungda var fakat biraz uğraştırıcı tam hatırlayamıyorum.
Misafir modu değilde daha çok özel mod ile gizleme seçeneği vardır sanırım.
ben androidin bu özelliğine bayıldım ve geçmeyi düşünüyorum mate 10 pro note 8 yada htc u11 alayım diyorum sizce hangisinde bu özellik mevcut biliyor musunuz?

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
ben androidin bu özelliğine bayıldım ve geçmeyi düşünüyorum mate 10 pro note 8 yada htc u11 alayım diyorum sizce hangisinde bu özellik mevcut biliyor musunuz?
LG'nin çoğu cihazında var. O misafir modu çok gerekli mi sizin için?

Note 8de yok direk misafir moduna geçmek ben S7 touchwizinden öyle hatırlıyorum samsungda hep misafir modunda kullanıyormuş gibi kullanıp özel modu/güvenli klosru açıp gizlediklerinize bakmak var U11 ile mate 10 proyu bilmiyorum

erkandnz34

Üyecik
Note 8de yok direk misafir moduna geçmek ben S7 touchwizinden öyle hatırlıyorum samsungda hep misafir modunda kullanıyormuş gibi kullanıp özel modu/güvenli klosru açıp gizlediklerinize bakmak var U11 ile mate 10 proyu bilmiyorum
teşekkürler bilgin için

---- Mesajlar birleştirildi ----

LG'nin çoğu cihazında var. O misafir modu çok gerekli mi sizin için?
evet çok hoşuma gitti 4 gün önce yeğenim telefonu açmak için uğraşmış sonrası malum iphone da herşeyi sildi bu nedenle istiyorum yedek almadığım için dosyalarımı kaybettim

Son düzenleme:

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
teşekkürler bilgin için

---- Mesajlar birleştirildi ----

evet çok hoşuma gitti 4 gün önce yeğenim telefonu açmak için uğraşmış sonrası malum iphone da herşeyi sildi bu nedenle istiyorum yedek almadığım için dosyalarımı kaybettim
Buraya bir sor istersen kullanan arkadaşlar öyle bir özelliği tam olarak bulabilirse kesinlikle note 8 öneririm.
https://forum.shiftdelete.net/threads/samsung-galaxy-note-8-kullananlar-kulubu.520287/page-89#post-4485917

stat counter