Hangi Akıllı Telefonu Tavsiye Edersiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

erdekli1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar , 1500-1800 TL arası bir bütçem var.Yazın çalışıp para biriktiriyorum.Bayadır araştırıyorum hangi akıllı telefonu alabilirim (+)'ları -'leri nelerdir,şarjı,dayanıklılığı falan aklıma yatan 3-4 model oldu sizlerdende bu telefonlar hakkında yorumlarınızı veya başka telefon önerilerinizi ve nedenlerinizi yazmanızı bekliyorum lütfen yardımcı olun.Benim beğendiğim telefonlar:

Z3 Compact -- Note 4 -- İphone 5s -- LG G4

Şuanda aklımda Z3 Compact var sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum.

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şunu al diyemem. Hepsinin kendine has avantaj ve dezavantajları mevcut. Öncelikle şunu sormalıyım; Telefondan beklentiniz nedir?

erdekli1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hızlı kasmayan beni uzun süre götürücek kronik promblemleri olmayan ileride sıkıntı yaşamayacagım bir telefon almak istiyorum

Alperen3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni çıkan ve 2 yıla yakın güncelleme desteği alması garanti olan, işlemcisi az ısınan ve az enerji harcayan LG-G4 sizin için uygun görünüyor.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar , 1500-1800 TL arası bir bütçem var.Yazın çalışıp para biriktiriyorum.Bayadır araştırıyorum hangi akıllı telefonu alabilirim (+)'ları -'leri nelerdir,şarjı,dayanıklılığı falan aklıma yatan 3-4 model oldu sizlerdende bu telefonlar hakkında yorumlarınızı veya başka telefon önerilerinizi ve nedenlerinizi yazmanızı bekliyorum lütfen yardımcı olun.Benim beğendiğim telefonlar:

Z3 Compact -- Note 4 -- İphone 5s -- LG G4

Şuanda aklımda Z3 Compact var sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum.
bi kere androidmi ios mu karar ver ios ise 5s al android ise z3 compact küçük atom gibi küçük ama performanslı bu küçük dersen bilmem ama kalemli bir cihaz istiyorsan not alırım diyosan note 4 al yoksa g4...