Halkın Yıldızları İndirimli Konser Biletleri

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar selam,

Halkbank bir konser serisi düzenliyor büyük ihtimal gözünüze çarpmıştır. Edis, Aleyna Tilki, Merve Özbey, Berkay gibi genç şarkıcıların yanı sıra Zara, Cengiz Kurtoğlu, Teoman gibi çok sık konser vermeyen daha eski isimler de bu konserlerde sahne alacak. Paraflılara özel biletlerde %50 indirim var. 10 Ocakta indirim bitti sanıyordum ama yoğun talep ve istek üzerine 13 üne kadar uzatılmış. Paraflı olan ya da tanıdığı olan varsa kaçırmasın derim. Konserler Haliç Kongre Merkezi'nde. Biz ailecek Sibel Can için bilet aldık. Bir isim daha seçip bugün eşimle alacağız bilet hazır yarı fiyatınayken.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Türkiye’nin en önemli kongre merkezlerinden biri olan Haliç Kongre Merkezi’nde yıldız sanatçılar, 18 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında sahne alıyor. Yıldızlar geçidi 18 Ocak’ta Edis ile başlayacak ve sırasıyla Hande Yener, Teoman, Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun, Koray Avcı, MFÖ, Zara&Rubato ve Dostları, Serkan Kaya&Bendeniz, Serdar Ortaç, Fettah Can&Merve Özbey, Aleyna Tilki, Demet Akalın, Sibel Can, Berkay, Güldüy Güldüy ve Güldür Güldür ile devam edecek.

‘Halkın Yıldızları’ etkinlik tarihleri:
18 Ocak - Edis
19 Ocak - Hande Yener
20 Ocak - Teoman
21 Ocak - Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun
22 Ocak - Koray Avcı
23 Ocak - Mfö
24 Ocak - Zara & Rubato ve Dostları
25 Ocak - Serkan Kaya & Bendeniz
26 Ocak - Serdar Ortaç
27 Ocak - Fettah Can & Merve Özbey
28 Ocak - Aleyna Tilki
29 Ocak - Demet Akalın
30 Ocak - Sibel Can
31 Ocak - Berkay
1 Şubat - Güldüy Güldüy 16.00
1 Şubat - Güldür Güldür 20.30

Detaylı bilgi için ve biletler için..

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
merhaba arkadaşlar. 27 ocak pazar günü haliç kongre merkezinde fettah can ve merve özbey konseri vardı. ben gittim çok ta beğendim ikisinin uyumunu umarım yakın zmanda bi düet yaparlar