Halkbank'ın Geleneksel Üreten Türkiye Buluşmaları Bursa'da Başladı

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Daha önce Gaziantep'te de düzenlenen ve daha başka şehirlerde de düzenlenmiş olan Halkbank Üreten Türkiye Buluşmaları, Bursa'dan başladı. Bankanın sanayiciler ve KOBİ’lerle buluştuğu geleneksel Üreten Türkiye Buluşmaları’nın Bursa ayağına 500’ün üzerinde davetli katıldı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, katılımcılarla bankanın Bursa’ya yönelik finansal desteklerini ve gelecek hedeflerini paylaştı. Halkbank’ın Bursa’da kullandırdığı, KOBİ kredilerini de kapsayan toplam ticari kredi hacminin yüzde 29,2 büyüyerek 8,7 milyar TL’ye yükseldiğini belirrti.

Genel Müdür Osman Arslan'ın ilk durağı yemek yazarı Mehmet Yaşin'le beraber Lalezar Lokantası'ndaydı:

Reaksiyon puanı
24
Bu buluşmaların ikincisi yapıldı geçenlerde Samsun'da. Bu sefer esnaf lokantası yerine sanayicilerle buluştular. Bence banka adına cidden önemli bi adım oluyo. Kobilere verilen desteğe ek olarak nasıl daha iyi rekabet ederler onlardan da bahsedilmiş. Ben şahsen yine bu buluşmaların kapsamında bi esnaf lokantası tadında bi yer daha bekliyorum :)