Halk Şiiri Hakkında Yardımcı Olur musunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

Hikmet Uğurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu dışı ama nereye baktıysam bir cevap bulamadım forumlarda belki yardımcı olan biri çıkar diye düşündüm bi projem var ama hiç bir bilgim yok konuya bi cevap yazarmısınız nasıl yapabilirim konu bir ödev ve 3 günüm kaldı :) ve bir tek kağıt bile dolduramadım Edebiyat bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim saçma sapan cevaplar yazmayın lütfen şimdiden teşekkürler.

Konu : halk şiirinin dil,şekil,konu özellikleri araştırılarak iki gazel ve bir kaside üzerinde şiir incelemesi ?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hangilerini yazmam gerekli ?
Üstteki mesajımda paylaştığım sitelerin hepsine bakmanızı öneririm. İnternetten kendiniz de araştırabilirsiniz. Hangisini yazmanız gerektiğini tam olarak söyleyemem ama o sitelere bakıp kendinizce güzel bir özet çıkarmanız bence güzel olur.

Hikmet Uğurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Üstteki mesajımda paylaştığım sitelerin hepsine bakmanızı öneririm. İnternetten kendiniz de araştırabilirsiniz. Hangisini yazmanız gerektiğini tam olarak söyleyemem ama o sitelere bakıp kendinizce güzel bir özet çıkarmanız bence güzel olur.
Allah razı olsun hocam büyük yükten kurtardın vallahi teşekkürler yardımın için kolay gelsin.

Son mesajlar