Hala PS3 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Merhaba arkadaşlar
gold da ps3 super slim 500gb 599 tl bende dedimki hazır televizyon almışken konsolda mı alsam bu konsol olayında şuan aldım aldım alamadım seneye sınava hazırlanacağım için bu yaz benim son şansım
bazı sorularım var sizlere
1-)ps4 çıktığında dediğim model çok değer kaybeder mi ? (kazıklanmaktan hiç hoşlanmam en fazla 100-200 kaybetse bir şey demem)
2-)sony oyun desteğini ne kadar devam ettirir? (2016 diye duymuştum)
3-)ps3 3d ve 1080p destekliyor mu?
şimdiden teşekkürler

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar
gold da ps3 super slim 500gb 599 tl bende dedimki hazır televizyon almışken konsolda mı alsam bu konsol olayında şuan aldım aldım alamadım seneye sınava hazırlanacağım için bu yaz benim son şansım
1-)ps4 çıktığında dediğim model çok değer kaybeder mi ? (kazıklanmaktan hiç hoşlanmam en fazla 100-200 kaybetse bir şey demem)
şimdiden teşekkürler

1-) Değer kaybeder, ikinci el alman çok daha mantıklı olur. Bu sana epey para kazandırır. Ps4 çıkmasa da şuan ps3 fiyatları dipte. Dediğim gibi lokal yerlerden ve ya 2el al
2-) Oyun desteğini ps2 de de kaldırmamıştı ama çok saçma oyunlar çıkıyordu piyasaya. Baba oyunları bekleme kesinlikle. Ama geçmişteki oyunları mesela bir GOW3 oynamadan da etme;)
3-) 3D bluray üzerinden film izletiyor mu inan bilmiyorum ama 3D desteği var PES, CoD, vs oyunları 3D oynayabiliyorsun. Görüntü desteği olarak da 4K bile destekliyor 256MB ekran kartıyla :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok az daha bekle kardeşim çıksın ps4 arkadaşın dediği gibi ps3 ikinci elleri yerlerde sürüncek

byhackermstf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede 2.el alabilirsin çünkü ps4ün çıkışı yakın olduğu için herkes elindeki ps3leri satıp ps 4 almaya hazırlanıyor onun için şu an ps 3 almanın tam zamanı ps3 yabana atılcak bir cihazda değil yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence gereksiz ps4 çıkıyor! yalnız ps3 özel 2 oyun çıkıyor The Last of Us ve Beyond: Two Souls bu oyunlar için ps3 alınırmı? evet bana göre alınır benim için önemli değil diyorsan PS 4 bekle

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
1-) Değer kaybeder, ikinci el alman çok daha mantıklı olur. Bu sana epey para kazandırır. Ps4 çıkmasa da şuan ps3 fiyatları dipte. Dediğim gibi lokal yerlerden ve ya 2el al
2-) Oyun desteğini ps2 de de kaldırmamıştı ama çok saçma oyunlar çıkıyordu piyasaya. Baba oyunları bekleme kesinlikle. Ama geçmişteki oyunları mesela bir GOW3 oynamadan da etme;)
3-) 3D bluray üzerinden film izletiyor mu inan bilmiyorum ama 3D desteği var PES, CoD, vs oyunları 3D oynayabiliyorsun. Görüntü desteği olarak da 4K bile destekliyor 256MB ekran kartıyla :D
saolasın hocam cevap için
1-)ps4 çıkınca 400 falan olsa bir şey demem sonuçta superslim ve 500gb:)(birde 2. el olayları beni pek sarmıyor)
birde dipte derken daha inmez anlamında mı?
2-)bende ps2 var ps3 çıktığında almıştım 2-3 yıl tık demeden fıstık gibi oyunlar oynadım sonra harbiden adam gibi oyunlar çıkmadı(bu soru tamam)
3-)işte bu harika 3d olayı çok iyi ama yayın yok :( bari ps3 de dövüş oyunlarını oynarım:D birde altyazılı film izleniyor mu peki ben naptımsa ayarlayamadım?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bencede 2.el alabilirsin çünkü ps4ün çıkışı yakın olduğu için herkes elindeki ps3leri satıp ps 4 almaya hazırlanıyor onun için şu an ps 3 almanın tam zamanı ps3 yabana atılcak bir cihazda değil yani
2.el sevmiyorum ama tanıdık olursa bakarım saol yorum için

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bu saatten sonra çok fazla düşmez ps3 fiyatları :) ayrıca ps4 oldukça yüksek fiyattan giriş yapacak tahminimce 2 sene kadar bu fiyattan devam edecektir. Aklımdaki fiyat 1500-2000 tl arası (kapasite farklılığı göz önünde bulundurulursa) online oyun oynamayacaksan 2el kırılmış cihazlara yönel bir fiyatı yüksektir ama oyun maliyetin olmaz. Online de takılabiliyorsun ama ban yeme riskin var işte :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
bu saatten sonra çok fazla düşmez ps3 fiyatları :) ayrıca ps4 oldukça yüksek fiyattan giriş yapacak tahminimce 2 sene kadar bu fiyattan devam edecektir. Aklımdaki fiyat 1500-2000 tl arası (kapasite farklılığı göz önünde bulundurulursa) online oyun oynamayacaksan 2el kırılmış cihazlara yönel bir fiyatı yüksektir ama oyun maliyetin olmaz. Online de takılabiliyorsun ama ban yeme riskin var işte :)
online sadece MW 2-3 oynarım zaten ama onun içinde değmez alırsam kesin kırdıracağım ps4 zaten almam çünkü hem yoğunluğuma denk gelecek hemde fiyat yani
yorum için teşekkürler

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
arkadaşlar çok acil cevap yazarmısınız bugün veya cuma alıcamda
superslim 500gb kıralabiliyor mu?

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
kırılır tabi de bana kalırsa maddiyat el veriyorsa ps4 al.ama hala ps3 istiyorsan al kardeşim.bunu bize sorma sen istiyormusun istemiyormusun.
ama şunu unutma yeni oyunların ps3 desteği olmayacağını göze al.

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar
şimdiden teşekkürler
PS3 artık demode bir cihaz olmaya aday, çünkü teknolojisi eskidi. ps4 ile sony ibm işlemcileri bırakıp x86 mimarisine geçiş yapıyor bu da demek oluyorki artık oyun geliştiricilerin işi kolaylaşacak ve PS3 için artık güzxel oyun beklemeyin. bir de ps4 ile ps3 ü kıyaslayacak olursan mercedes ile tüplü şahini kıyaslamak gibi olur çünkü adamlar şuan piyasanın 5 yıl ilerisinde bir donanımla çıkış yapacaklar. bence bekle ps4 al. bu arada ps3 3D ve 1080P destekliyor. blu-ray 3d film izleyebilirsin.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
[MENTION=167111]Loki Rulez[/MENTION] ve [MENTION=187384]promidal[/MENTION] dostlarım elbette ps4 daha iyi bir cihaz olacak ama ona ne param yeter nede zamanım bu yaz alıp oynamalıyım! [MENTION=250890]aquess1999[/MENTION] ps3 alıcam ama sanırım 2.el almıcam
yorumlar için teşekkürler

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
[MENTION=70517]karacaerc[/MENTION] ve diğer etiketlediğim arkadaşlar
cihazı aldım bu gün son günmüş zaten gerçi yine olurda neyse işte aldım:)
cihazı hiç açmadım kırılıp kırılmadığı konusunda net bir bilgiye ulaşamadım bu konuda bir bilginiz var mı?

şurdaki
http://ps3jail.com/
yöntemle kendim mi kırsam acaba

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
@karacaerc ve diğer etiketlediğim arkadaşlar
cihazı aldım bu gün son günmüş zaten gerçi yine olurda neyse işte aldım:)
cihazı hiç açmadım kırılıp kırılmadığı konusunda net bir bilgiye ulaşamadım bu konuda bir bilginiz var mı?

şurdaki
http://ps3jail.com/
yöntemle kendim mi kırsam acaba
Cihazın sürümüne bakabilirsin ayarlar bölümünden eğer 3.55 üstü ise yani güncel ise kırık değildir. Ben olsam kırmazdım. Gidip 50 liraya bir oyun alıcaksın kadıköyden sonra onu da 10 liraya takaslıyarak bütün oyunları adam gibi oynayacaksın. Sen böyle bahsederken ben de farkettim ki satılık PS3üm var :D

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Cihazın sürümüne bakabilirsin ayarlar bölümünden eğer 3.55 üstü ise yani güncel ise kırık değildir. Ben olsam kırmazdım. Gidip 50 liraya bir oyun alıcaksın kadıköyden sonra onu da 10 liraya takaslıyarak bütün oyunları adam gibi oynayacaksın. Sen böyle bahsederken ben de farkettim ki satılık PS3üm var :D
orjinal oyun alacağımı zannetmiyorum şu siteden jblicektim ama password için survey falan istiyor bende şifre kırıcı açtım onu bekliyorum:D
cihazı kırmam lazım:)
bu arada senin cihazın nitelikleri neler bakarsın bu konudan alıcı çıkar:D

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
orjinal oyun alacağımı zannetmiyorum şu siteden jblicektim ama password için survey falan istiyor bende şifre kırıcı açtım onu bekliyorum:D
cihazı kırmam lazım:)
bu arada senin cihazın nitelikleri neler bakarsın bu konudan alıcı çıkar:D

Ahaha konsolun altında duruyor güzel kızım ;) Güncel makine kırılmadı, fat kasa, 2 tane kol, move set oyun falan da var. Ben işi kuralına göre oynama taraftarıyım, eğer ps3leri kırmak güzel bir iş olsaydı PS kafeler 20tane PES 20Tane fifa almazdı hepsine kopyala yapıştır yapardı ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle ps3 al ps4 2 yıla gelir ancak daha makine tam değil 1200 tl mi bayılacaksın bide bu yaz son diyosun çıkan her oyun ps4 e çıktıktan sonra ps3 de çıkar oyun fiyatları düşer sen de kar edersin bi zaman gelir ps4 e çıkan oyunlar ps3 çıkmamaya başlayınca ps3 ü satıp ps4 alırsın kırdırmanı tavsiye etmem:blushing::blushing::blushing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
PS4 Kırılacak deseler yani jailbreak yapılır deseler çıkar çıkmaz hemen alcam :( o oyunlara 200 yüz lira veremem​

fahabaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında bir konsol asla eskimez.Şu ana kadar çıkmış bütün oyunları oynasan seni 4-5 sene daha idare eder.Artı olarak 3d blu-ray alıp izleme şansın var yani konsol özelliğini kaybettiğinde blu-ray oynatıcı olarak kullanmaya devam edersin.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ps4 Çıksında Ps3 Alalım Diyenler Var :D
Ps 2 Oyunları Desteği Bile Sürüyor Şuan :) Electro World'e Sıfır Ps2 Gördüm Bu Gün Hatta :D
1080p Destekliyor 3d 'de Destekler Diye Biliyorumda Hiç Denemedim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ps4 Çıksada En Az 1 Yıl Beklemeniz Lazın Hem Konsolda Bir Sıkıntı Olup Olmadığı Ortaya Çıkar Hem Şuan için Ps4 Oyunlar En Düşük 200 tl den Başlıyor Ps4 Zaten Fiyatı da Uçuk Yani Şu o ki En Az 1 yada 2 Yıl Beklemen Lazım Onun Dışında Ps3 Alınır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 yıl geçmiş ps4 çıkmış ama ben hala ps3 alma taraftarıyım ps4e gta 5 hala yok ben ps3'ümde gta 5 i bitirdim ps4de hala çıkmadı :) ps3 en az 2 yıl daha dayanır bunu unutmayın. sonrada oyunlarıyla birlikte satarsın ve ps4'e geçersin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende xbox 360 var ama öyle duruyor eski oyunlarada meraklandığımdan 0 bir ps2 almayı düşünüyorum bimeksten param 450 tl şuan alıyımmı sizce

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben ps2 almak istiyorum aslında xbox360 var ama ps2 hep merak ettiğimden birde pcdeki emulatorda oyunları kasdığından alma kararı aldım sizce 200tlye alıyımmı bimeksten?