Hala PS3 Alınır Mı?

Konusu 'PlayStation' forumundadır ve hamza5806 tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38

- Hala PS3 Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar
    gold da ps3 super slim 500gb 599 tl bende dedimki hazır televizyon almışken konsolda mı alsam bu konsol olayında şuan aldım aldım alamadım seneye sınava hazırlanacağım için bu yaz benim son şansım
    bazı sorularım var sizlere
    1-)ps4 çıktığında dediğim model çok değer kaybeder mi ? (kazıklanmaktan hiç hoşlanmam en fazla 100-200 kaybetse bir şey demem)
    2-)sony oyun desteğini ne kadar devam ettirir? (2016 diye duymuştum)
    3-)ps3 3d ve 1080p destekliyor mu?
    şimdiden teşekkürler

2. karacaerc

karacaerc Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    1-) Değer kaybeder, ikinci el alman çok daha mantıklı olur. Bu sana epey para kazandırır. Ps4 çıkmasa da şuan ps3 fiyatları dipte. Dediğim gibi lokal yerlerden ve ya 2el al
    2-) Oyun desteğini ps2 de de kaldırmamıştı ama çok saçma oyunlar çıkıyordu piyasaya. Baba oyunları bekleme kesinlikle. Ama geçmişteki oyunları mesela bir GOW3 oynamadan da etme;)
    3-) 3D bluray üzerinden film izletiyor mu inan bilmiyorum ama 3D desteği var PES, CoD, vs oyunları 3D oynayabiliyorsun. Görüntü desteği olarak da 4K bile destekliyor 256MB ekran kartıyla :D

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

çok az daha bekle kardeşim çıksın ps4 arkadaşın dediği gibi ps3 ikinci elleri yerlerde sürüncek

4. byhackermstf

byhackermstf Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede 2.el alabilirsin çünkü ps4ün çıkışı yakın olduğu için herkes elindeki ps3leri satıp ps 4 almaya hazırlanıyor onun için şu an ps 3 almanın tam zamanı ps3 yabana atılcak bir cihazda değil yani

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bence gereksiz ps4 çıkıyor! yalnız ps3 özel 2 oyun çıkıyor The Last of Us ve Beyond: Two Souls bu oyunlar için ps3 alınırmı? evet bana göre alınır benim için önemli değil diyorsan PS 4 bekle

6. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    saolasın hocam cevap için
    1-)ps4 çıkınca 400 falan olsa bir şey demem sonuçta superslim ve 500gb:)(birde 2. el olayları beni pek sarmıyor)
    birde dipte derken daha inmez anlamında mı?
    2-)bende ps2 var ps3 çıktığında almıştım 2-3 yıl tık demeden fıstık gibi oyunlar oynadım sonra harbiden adam gibi oyunlar çıkmadı(bu soru tamam)
    3-)işte bu harika 3d olayı çok iyi ama yayın yok :( bari ps3 de dövüş oyunlarını oynarım:D birde altyazılı film izleniyor mu peki ben naptımsa ayarlayamadım?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2.el sevmiyorum ama tanıdık olursa bakarım saol yorum için

7. freewill

freewill Dekan

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    bu saatten sonra çok fazla düşmez ps3 fiyatları :) ayrıca ps4 oldukça yüksek fiyattan giriş yapacak tahminimce 2 sene kadar bu fiyattan devam edecektir. Aklımdaki fiyat 1500-2000 tl arası (kapasite farklılığı göz önünde bulundurulursa) online oyun oynamayacaksan 2el kırılmış cihazlara yönel bir fiyatı yüksektir ama oyun maliyetin olmaz. Online de takılabiliyorsun ama ban yeme riskin var işte :)

8. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    online sadece MW 2-3 oynarım zaten ama onun içinde değmez alırsam kesin kırdıracağım ps4 zaten almam çünkü hem yoğunluğuma denk gelecek hemde fiyat yani
    yorum için teşekkürler

9. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar çok acil cevap yazarmısınız bugün veya cuma alıcamda
    superslim 500gb kıralabiliyor mu?

10. yaşli çocuk

yaşli çocuk Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kırılır tabi de bana kalırsa maddiyat el veriyorsa ps4 al.ama hala ps3 istiyorsan al kardeşim.bunu bize sorma sen istiyormusun istemiyormusun.
    ama şunu unutma yeni oyunların ps3 desteği olmayacağını göze al.

11. promidal

promidal Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    PS3 artık demode bir cihaz olmaya aday, çünkü teknolojisi eskidi. ps4 ile sony ibm işlemcileri bırakıp x86 mimarisine geçiş yapıyor bu da demek oluyorki artık oyun geliştiricilerin işi kolaylaşacak ve PS3 için artık güzxel oyun beklemeyin. bir de ps4 ile ps3 ü kıyaslayacak olursan mercedes ile tüplü şahini kıyaslamak gibi olur çünkü adamlar şuan piyasanın 5 yıl ilerisinde bir donanımla çıkış yapacaklar. bence bekle ps4 al. bu arada ps3 3D ve 1080P destekliyor. blu-ray 3d film izleyebilirsin.

12. aquess1999

aquess1999 Dekan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bence 2.el kırdırılmış PS3 al. :)

13. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Loki Rulez ve promidal dostlarım elbette ps4 daha iyi bir cihaz olacak ama ona ne param yeter nede zamanım bu yaz alıp oynamalıyım! aquess1999 ps3 alıcam ama sanırım 2.el almıcam
    yorumlar için teşekkürler

14. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    karacaerc ve diğer etiketlediğim arkadaşlar
    cihazı aldım bu gün son günmüş zaten gerçi yine olurda neyse işte aldım:)
    cihazı hiç açmadım kırılıp kırılmadığı konusunda net bir bilgiye ulaşamadım bu konuda bir bilginiz var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şurdaki
    http://ps3jail.com/
    yöntemle kendim mi kırsam acaba

15. iWeDo

iWeDo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  16. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
  17. iWeDo

iWeDo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır yapmadım zaten sadece exc oyunlar için aldım gow uncharted gibi ayrıca xbox 360 ta var genelde tercihim xbox ps3 te gow oynuyorum multiplatformlarda xbox tercih ediyorum

18. karacaerc

karacaerc Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Cihazın sürümüne bakabilirsin ayarlar bölümünden eğer 3.55 üstü ise yani güncel ise kırık değildir. Ben olsam kırmazdım. Gidip 50 liraya bir oyun alıcaksın kadıköyden sonra onu da 10 liraya takaslıyarak bütün oyunları adam gibi oynayacaksın. Sen böyle bahsederken ben de farkettim ki satılık PS3üm var :D

19. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    orjinal oyun alacağımı zannetmiyorum şu siteden jblicektim ama password için survey falan istiyor bende şifre kırıcı açtım onu bekliyorum:D
    cihazı kırmam lazım:)
    bu arada senin cihazın nitelikleri neler bakarsın bu konudan alıcı çıkar:D

20. karacaerc

karacaerc Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Ahaha konsolun altında duruyor güzel kızım ;) Güncel makine kırılmadı, fat kasa, 2 tane kol, move set oyun falan da var. Ben işi kuralına göre oynama taraftarıyım, eğer ps3leri kırmak güzel bir iş olsaydı PS kafeler 20tane PES 20Tane fifa almazdı hepsine kopyala yapıştır yapardı ;)

Sayfayı Paylaş