Hala pc alamadım bi fikirlerininiz verin hemencik ya hadi

Bu konuyu okuyanlar

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
bu foruma ilk geldiğimde böyle bi konu açmıştım ve hala almadı olm napıcam ben help sinir ölücem nolur be

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Aga bee ?
hocam artık bıktım be hep aynı yalanlar bu 15 tatil alıcam dedim eve geldim sadece hava gördüm başka birşey görmedim ama fikri varsa nolur söyle ders çalış yada iş dışında herşey olur yalvarma dışında

---- Mesajlar birleştirildi ----

hocam artık bıktım be hep aynı yalanlar bu 15 tatil alıcam dedim eve geldim sadece hava gördüm başka birşey görmedim ama fikri varsa nolur söyle ders çalış yada iş dışında herşey olur yalvarma dışında
bu konuyu çok iyi hatırlıyorum artık utançlıktan o konuyu kardeşime yazdırmıştım :/

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Şuan 7. sınıf olmalısın. Seneye 8 sonra lise sınavı...
Liseye kadar unut derim. Ders çalışmanı istiyorlar. Lisede alırsın paşa paşa oynarsın.

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Şuan 7. sınıf olmalısın. Seneye 8 sonra lise sınavı...
Liseye kadar unut derim. Ders çalışmanı istiyorlar. Lisede alırsın paşa paşa oynarsın.
kanka o konuyu yazan ben değildim kardeşime yazdırdım ben o zaman 9.sınıftım :/

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bana 8 yıldır yeni bilgisayar almadılar. Bu yaz da kırıldı rahmetli. 2020'de alacağım. Ya böyle düşün ya da şu görsele bak.
65875

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca kendi paranı kazanmadan veya çekilişden kazanmadığın sürece bilgisayarı baban sana alabilir. Babanı sen taniyorsun sen ikna edeceksin. Burda insanlar ikna etmek için fikir üreterek kör atış yapıyorlar. Bu verimsiz. Babanı tanımadan etmeden, koşulları bulunduğun şartları bilmeden sadece kör atış yapabilirler.

Son düzenleme:

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
3 Ay Boşsun Yaz Boyunca Bir Yere Gir Çalış Başka Türlü Çözüm Bulamazsın

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
1ay sonra maaşı alcakmış öyle dedi 1 ay sonra hortlayirim buralari