Hala iphone 4s alınır mı ? beklentilerimi karşılar mı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

olvido

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şun ays iki isimli dandik alt sınıf android telefonu kullanıyorum.

4s ten beklentilerim

günlük uygulamalar twitter fa
cebook instadram watsapp gibi uygulamalarda kasmasın

müzik dinlerim

internetini kullanırım

bir iki ufak oyun oynarım

2-3 yıl götürsün

siz
ce alayım mı

pil v küçük ekran önemli değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uygulamalar açıkken, müzik dinlerken, oyun oynarken kasma olmayacaktır. Kime sorarsan sor en stabil işletim sisteminin İOS olduğunu söyleyecektir. Ekran boyutu önemli değilse eğer günde 1 veya 2 kere şarj ederek telefonu rahatlıkla kullanabilirsin. Evet iPhonelarda şarj sorunu var ancak ben telefonumdan memnunum herşeyden tam verim aldığın bir telefonu şarj etmek zor gelmemeli bence. Herkesin kendi fikri elbet. Ayrıca bu telefon seni hiç sıkıntı yaşatmadan 2-3 yıl götürecektir. Sadece telefonun modası eski kalmış olacak o zamanlarda. Ancak çok moda takıntın yoksa emin ol 2-3 yıl hatta 5 yıl kullan telefonun performansında en ufak bir azalma görmeyeceksin.

SoruSoranAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulamalar açıkken, müzik dinlerken, oyun oynarken kasma olmayacaktır. Kime sorarsan sor en stabil işletim sisteminin İOS olduğunu söyleyecektir. Ekran boyutu önemli değilse eğer günde 1 veya 2 kere şarj ederek telefonu rahatlıkla kullanabilirsin. Evet iPhonelarda şarj sorunu var ancak ben telefonumdan memnunum herşeyden tam verim aldığın bir telefonu şarj etmek zor gelmemeli bence. Herkesin kendi fikri elbet. Ayrıca bu telefon seni hiç sıkıntı yaşatmadan 2-3 yıl götürecektir. Sadece telefonun modası eski kalmış olacak o zamanlarda. Ancak çok moda takıntın yoksa emin ol 2-3 yıl hatta 5 yıl kullan telefonun performansında en ufak bir azalma görmeyeceksin.

marsli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şun ays iki isimli dandik alt sınıf android telefonu kullanıyorum.

4s ten beklentilerim

günlük uygulamalar twitter fa
cebook instadram watsapp gibi uygulamalarda kasmasın

müzik dinlerim

internetini kullanırım

bir iki ufak oyun oynarım

2-3 yıl götürsün

siz
ce alayım mı

pil v küçük ekran önemli değil
Bence biraz daha ileriye dönük bakmalasınız şuan kullanılır ama 2 yıl sonra kimse bilemez ama tahminen gündemdeki telefonlara yetişemiycek benim tavsiyem Apple alcaksanız 5-5s bütçeniz sınırlı ise Nokia Lumia 1320 yada Hepsiburada.com'da indirimde olan 925
http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu925&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKLU925-G

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...