Hakkı Alkan Videoları Hakkında Öneri ve Öz Eleştiriler

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sevgili ShiftDelete.Net Forum üyeleri, bildiğiniz üzere Hakkı Alkan (ShiftDelete.Net Kurucusu) resmi YouTube kanalı üzerinde vloglar, markalardan gelen videolar ve ilginç videolar çekiyor. Çekmiş olduğu tüm videolar için bazen öz eleştiride bulunmak istiyoruz ancak o zamanda o kadar YouTube kullanıcısı mesajları içerisinde bazen gözden kaçıyor ve kaybolup gidiyor.

Geçen günler içerisinde bir tane çekmiş olduğu video hakkında öz eleştiride bulunmak istedim, ancak söylediğim gibi YouTube kullanıcılarının beğeni kasmak için atmış olduğu bir sürü yorum içerisinde kaybolacağını düşündüğümden bir türlü yazamadım.

Siz değerli ShiftDelete.Net Forum üyelerimizin de bu tarz videolar içerisinde öz eleştiri, eleştiri yada önerileriniz var ise bizlerle ve Hakkı Alkan ile paylaşmanız adına bu başlık altında tüm kurtlarımızı dökmemiz için oluşturulmuştur.

Öneride bulunmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen iletmelerini rica ederiz.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Mesela yukarıda ki video hakkında kendisine öz eleştiride bulunmak istemiştim ve sonrasında kendisine mail yolu ile geri dönmek zorunda kaldım.

Video sonunda gitmiş olduğu muhteşem gala filmi olan Karakomik Filmler'i izledikten sonra film hakkında görüşlerini belirten bir replik olsaydı videonun sonu daha iyi olmaz mıydı?

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Podcast tadında teknolojik gelişmeler hakkında konuşsa çok iyi olur . Mesut Çevik ' in ve Erdi Özüağ ' ın kanallarında attığı videolar tarzında videolar gelmesi lazım bence .

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kutu açma videoları tabi ki çok zevkli ama artık sıkıcı hale gelmeye başlıyor. Çok daha farklı içerikler olması gerekir. Bunun yanında diğer teknoloji sitelerinin bugüne kadar yapmamış olduğu, büyük ses getirecek adımların atılması lazım.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191019-103811_Spotify.jpg
    Screenshot_20191019-103811_Spotify.jpg
    58.5 KB · Görüntüleme: 254
  • Screenshot_20191019-103857_YouTube.jpg
    Screenshot_20191019-103857_YouTube.jpg
    95.8 KB · Görüntüleme: 319

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
O arkadaş bi aralar ağır Apple fanboyluğu besliyordu sonra vazgeçti galiba vlog mlog felan.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ağanın işi üzerine iş olmaz ? Aslında orjinali böyle değildi ama ban yemiyim yok yere ?

Yine de alttaki videoyu yeri gelmişken paylaşayım dedim yalnız video sansürsüzdür :D

Yani diceğim o ki kolay kolay yorum yapmak çoğu kullanıcı için zor olabilir sonuçta forumun ağası :) Yalnız fazla da videosunu izlemedim, izlediğim kadarıyla gayet efendi ve samimi tanıtımlardı fakat sitenin reklam politikası güzel değil bence...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de şöyle bir soru sormak istiyorum; Technopat sosyal forumu ile ilgili, orada bazı yöneticilerin soyisimleri de "Alkan" şeklinde, acaba bir benzerlik mi yoksa sdn ile technopat arasında bir bağ var mı ? :) yöneticiler bazında...

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sanırım istemeden de olsa "pot mu kırdım" diye düşünmeye başladım, galiba artık nefret edilen bir nickname sahibi oldum :(
Mesajım beğenilmemiş...(Aslında işe biraz mizah katmak istemişdim)...

Sayın Hakkı Bey ve beni temsilen (inşaALLAH böyle kanlı bıçaklı olmamışızdır).

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Podcast tadında teknolojik gelişmeler hakkında konuşsa çok iyi olur . Mesut Çevik ' in ve Erdi Özüağ ' ın kanallarında attığı videolar tarzında videolar gelmesi lazım bence .

Katılıyorum, bu aralar en çok beğendiğim serilerden biri?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

Çok kasiyorsunuz şunu izleyin kendinize gelin Meryem Can için kötü yorum yapmayin fena olur 3 yaşında erkek çocuğu kolay olmaz.

Reaksiyon puanı
296
ofis içi videolar markalardan gelenler gibi eğlenceli videolar artsın sdn candır

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hakkı Alkan'ın videolarını çok severim ama Bu Iphone videoları artık sıkmadı mı ? Bu ne Iphone sevdasıymış yani son 1 aydaki atılan videolara baktım kişisel kanalınızda 3 tane SDN kanalında 15 tane içinde Apple ile ilgisi olan video var. Biraz abartmıyormusunz ülkenin şartları belli sürekli 12-13 bin TL olan telefonun reklamını yaparak.
Doğru dürüst Oppo ile ilgili tanıtım vlog neden gelmiyor mesela. Bir Oppo Reno 2 kutu açılımı oldu sizi ilk defa böyle vurdum duymaz tınlamaz gibi gördüm sanki kutuyu açsakta olur açmasakta olur gibiydi. 1 gün sonra gece 12 de Apple satış mağazasında ne güzel enerjik ve güler yüzlüsünüz. İnsan içten içe paralar yatmış heralde demekten kendini alamıyor açıkçası :)
5 çayında 4-5 bin TL lik telefon önerisi isteyen insanlara bile az daha ekle Iphone al flan diyorsunuz. ( Az ekle denilen 2500 TL üstü )

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Sevgili ShiftDelete.Net Forum üyeleri, bildiğiniz üzere Hakkı Alkan (ShiftDelete.Net Kurucusu) resmi YouTube kanalı üzerinde vloglar, markalardan gelen videolar ve ilginç videolar çekiyor. Çekmiş olduğu tüm videolar için bazen öz eleştiride bulunmak istiyoruz ancak o zamanda o kadar YouTube kullanıcısı mesajları içerisinde bazen gözden kaçıyor ve kaybolup gidiyor.

Geçen günler içerisinde bir tane çekmiş olduğu video hakkında öz eleştiride bulunmak istedim, ancak söylediğim gibi YouTube kullanıcılarının beğeni kasmak için atmış olduğu bir sürü yorum içerisinde kaybolacağını düşündüğümden bir türlü yazamadım.

Siz değerli ShiftDelete.Net Forum üyelerimizin de bu tarz videolar içerisinde öz eleştiri, eleştiri yada önerileriniz var ise bizlerle ve Hakkı Alkan ile paylaşmanız adına bu başlık altında tüm kurtlarımızı dökmemiz için oluşturulmuştur.

Öneride bulunmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen iletmelerini rica ederiz.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Mesela yukarıda ki video hakkında kendisine öz eleştiride bulunmak istemiştim ve sonrasında kendisine mail yolu ile geri dönmek zorunda kaldım.

Video sonunda gitmiş olduğu muhteşem gala filmi olan Karakomik Filmler'i izledikten sonra film hakkında görüşlerini belirten bir replik olsaydı videonun sonu daha iyi olmaz mıydı?
Hocam öz eleştiri kişinin kendi kendini eleştirmesidir. Ortada ufak bir anlatım bozukluğu mu var yoksa sdn ailesi olarak kendi kendimizi eleştirelim gibisinden ince bir nüans mı verdiniz tam anlayamadım ancak her iki türküde yanlış anlaşıldığı kesin:)