Hakkı Alkan Kitap Çıkarsa Nasıl Olur ?

Bu konuyu okuyanlar

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Hakkı abi merhaba. Benim aklıma bir fikir geldi abi senin hayatını anlatan güzel bir kitap çıkarsan güzel olmazmı abi ilgi duyulmazmı. Bence ilgi duyulur abi. SDN'in temelini nasıl attın nasıl zorluklar çektin nasıl geliştin neler yaptın abi bunları anlatan güzel bir kitap çıkarsan hoş olmazmı abi imkanın el veriyosa bence abi çok ilgi duyulur. Arkadaşlar sizin düşünceleriniz nelerdir ?

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Sadece SDN bu kadar takip ediliyor ve ayda 10 milyon kişi ziyaret ediyor ise pis satar diyorum başka bir şey diyemiyorum.:)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bununla ilgili bir şey çıkacaktı ancak yoğunluktan dolayı uğraşamadı sanırım. Çok iyi hatırlıyorum hatta konuyu bulursam atarım belki.

@Hakkı Alkan

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Sadece SDN bu kadar takip ediliyor ve ayda 10 milyon kişi ziyaret ediyor ise pis satar diyorum başka bir şey diyemiyorum.:)
Katılıyorum. Ben satılmasını geçtim zaten satılırda hem bizlerede fikir vermiş, yol göstermiş olunur. Böyle bir kitap projesi ben hiç görmedim ve piyasada "AŞK" kitaplarından filan sıkıldık. Hem SDN içinde Hakkı Abi içinde güzel bir ürün olmuş olur.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Katılıyorum. Ben satılmasını geçtim zaten satılırda hem bizlerede fikir vermiş, yol göstermiş olunur. Böyle bir kitap projesi ben hiç görmedim ve piyasada "AŞK" kitaplarından filan sıkıldık. Hem SDN içinde Hakkı Abi içinde güzel bir ürün olmuş olur.
Hatıra diyorsun yani.;)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Tabii ki. Böyle projelerede girişilirse sesimizi filan duyurmuş oluruz. Teknoloji'yi sadece zaman kaybı görenlerede güzel bir cevap olur. :)
O durumu çok iyi biliyorum özellikle ailemden,ama inat ettim sonuna kadar SDN'de kalacağım.;)

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
O durumu çok iyi biliyorum özellikle ailemden,ama inat ettim sonuna kadar SDN'de kalacağım.;)
Bazen ailelerede hak veriyorum. Bazı ailelerin çocukları 7/24 oyun oynamak için bilgisayar kalıyor. Biz genellikle yeni bilgiler, yeni teknolojileri takip etmek medyanın nabzını tutmak için Bilgisayarda takılıyoruz. Ailelere bunu kitaplada anlatmış olabiliriz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bazen ailelerede hak veriyorum. Bazı ailelerin çocukları 7/24 oyun oynamak için bilgisayar kalıyor. Biz genellikle yeni bilgiler, yeni teknolojileri takip etmek medyanın nabzını tutmak için Bilgisayarda takılıyoruz. Ailelere bunu kitaplada anlatmış olabiliriz.
Bir geliri olmayınca o da can sıkıcı hale geliyor emin ol.:(

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bir geliri olmayınca o da can sıkıcı hale geliyor emin ol.:(
İlk başta gelir için girişirsek zaten bence 1-0 mağlup başlarız. Ama bu işleri seviyorsan bir blogger'dan başlayarak kendine hosting ve domain alarak siteni kurabilirsin. Zaten profesyonel olarak yapınca ister istemez gelir elde edersin.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
İlk başta gelir için girişirsek zaten bence 1-0 mağlup başlarız. Ama bu işleri seviyorsan bir blogger'dan başlayarak kendine hosting ve domain alarak siteni kurabilirsin. Zaten profesyonel olarak yapınca ister istemez gelir elde edersin.
Nasıl yapıldığını bir bilsem zaten kadro yarı yarıya hazır olur ben de helallik ister kendi sitemi kurardım ama gel gör ki bir çok sitede SDN kadar donanımlı bir ekip göremedim yani işim epey zor olurdu.:)

emiralola

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir teknoloji sitesinin sahibinin e-kitap çıkarması daha mantıklı olur :)

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Onu bunu bilmem de yenge ne der bu işe . :D . Malum SDN'yi takip eden kızlar da var ... :D "Hakkı Bey bir imza lütfen" dedikleri an kötü şeyler olmasın? :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Onu bunu bilmem de yenge ne der bu işe . :D . Malum SDN'yi takip eden kızlar da var ... :D "Hakkı Bey bir imza lütfen" dedikleri an kötü şeyler olmasın? :p
Ovv :D ortalık fena karışır :D

Çıksa çok güzel olur ben alırım

Son düzenleyen moderatör:

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bence satar diyorum.:)
Yani teknoloji konulu bi kitabın okunma oranı? Normal olarak insanlar zaten çok fazla kitap okumuyor. Tamam bu forumda tanınıyor ama hakkı abinin ülke genelinde çok bi tanınırlığı yok. Onca emeğe onca zamana yazık olabilir.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Herkes okudu sanırım Hakkı Reyiz'den hariç.:D
--- Gönderi Güncellendi ---
Yani teknoloji konulu bi kitabın okunma oranı? Normal olarak insanlar zaten çok fazla kitap okumuyor. Tamam bu forumda tanınıyor ama hakkı abinin ülke genelinde çok bi tanınırlığı yok. Onca emeğe onca zamana yazık olabilir.
Ben de dedim ya zaten adam arabasını yıkamaya vakit bulamıyor.;)