"Hakem Özgür Yankaya, soyadı gibi yancılık yaptı" - Video

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mazruf

Guru
Onursal Üye
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
23,119
Beğeniler
1,086
Puanları
113
Konum
Türkiye
#1
Adanaspor'da tekrardan geçici olarak göreve gelen Eyüp Arın, Trabzonspor maçının ardından sert sözler sarfetti. VİDEOFutbolArena - Adanaspor'da Jurcic ile yolların ayrılmasından sonra geçici olarak göreve gelen Eyüp Arın, Trabzonspor maçının ardından çok sert açıklamalarda bulundu.

"O DENSİZE MESAJ YOLLUYORUM"

"Şimdi densiz birinin orada Eyüp hocanın yaptırım gücünün yok demesini anlamıyorum. Eğer kadro anlamında söylüyorsa ona mesaj yollayayım. Bugüne kadar kadroyu ben ve ekibim yaptım. Sadece Bursaspor maçında Engin hocamız varken, onun fikirleriyle onun bana verdiği kadroyu sahaya sürdüm. Onun dışında bugüne kadar bu kutsal görevi bana layık gördüklerinden dolayı kendi tercihlerimizi yapan biriyiz. "

Adanaspor'da Eyüp Arın'dan Ahmet Çakar'a Hayrullah cevabı


Eyüp Arın, Ahmet Çakar'ın milli takım çağrılan Hayrullah Mert Akyüz ile ilgili, "Bu adam kimdir, niye çağrıldı?" şeklinde konuşmasına da cevap verdi.

"Hayrullah'ı ben tanıtayım. Adanaspor'da yükselmiş ve A Milli takıma kadar yükselmiş birisi. Alın teriyle başarılı olmuş birisi. İnsan konuşurken bunu araştırsın. Direkt A Milli takıma seçilmedi. Milli takıma seçilirken de diğer milli takımlarda başarılı oldu. Hayrullah Mert Akyüz Adanalı olduğu çağrılmadı. Eğer öyle olsaydı Serkan Kırıntılı da çağrılırdı. O da Adanalı çünkü.""BİR İNSAN BU KADAR APTAL OLABİLİR Mİ?"

Karşılaşmanın hakemi Özgür Yankaya hakkında da sert ifadeler kullanan Eyüp Arın, "Özgür Yankaya soyadı gibi yancı bir maç yönetti. O kadar laf söyledim ama beni bile atamadı. Bir şey demiyorum artık. İnsan gördüğünü çalamayacak kadar aptal olabilir mi ya? Ne olduğu belli değil" dedi.
 
Son düzenleme:
stat counter