Hafıza Kartı Biçimlendirme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim hafıza kartım telde çalısıyo bilgisayara takınca biçimlendir diyo biçimlendire basıyorum ama hakkınız yok diyo napabilirim acillll

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
kartları telden çıkartmayın usb kablo ile bağlanın tele.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumda sd kart boş diyo biçilendiriyorum yine boş diyo bilgisayarda biçimlendirdim ama yinede başarıosız veriyor ne yapmalıyım ayrıca konu flaşh disk deyil hafıza kartı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar benm 2 GB lık hafza kartım var daha yeni hiç kullanılmamış.. Bilgisayara takıyorum gözükmüyo biçimlendirme de olmuyo telefonda da başka telefondan şarkı alıorum telefonu donduruo

Bence çöpe atmak lazım ama size de sorayım :D :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Merhaba arkadaşlar benm 2 GB lık hafza kartım var daha yeni hiç kullanılmamış.. Bilgisayara takıyorum gözükmüyo biçimlendirme de olmuyo telefonda da başka telefondan şarkı alıorum telefonu donduruo

Bence çöpe atmak lazım ama size de sorayım :D :)
dijital kamerada biçimlendir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink:Telefonumda ki hafiza karti Takili old ugh hallde sd kart bos diyor PC ye taktigim zaman resimlerimi acmiyor . Resimlerime ulasmam Greek bans yardimci olabilir misiniz??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
elimde müşterimin hafıza kartı var biçimlendir diyor içindeki müzik ve resimleri önemli dosyaları varmış ben ne yapıcam bana yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:Hafıza kartındaki verileri kaybetmek istemiyorum. Ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafıza tında ki verilerimi kaybetmek istemiyorum içinde önemli veriler var nasıl yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumda 1 cıgabaytlık var ve şarkıları işlem başarısız diye açmıyo çözüm arıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İlk önce şöyle diyim at gitsin bu arada içindeki gidermi diyenler biçimlendirirseniz gider herşey tüm sıfırlar siler herşeyi resim müzik film vs hepsi gider

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Biçimlendirmessende telefon CD kartı okumıcak ve telefon kasmalara şahit olcak bu yüzden biçimlendirip herşeyi silip alan yaratman daha mantıklı olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa ben biçimlendir dedim ama bana biçimlendirme hakkına sahip değilsiniz hatası geldi verilerim resimlerim gitsin ö.d ama kartımı yapmak zorundayım.:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kartımı Yanlışlıkla biçimlendirdim kurtarma şansımız yok mu ? Çok önemli şeyler gitti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:bored:yeğenim telefonda kullanıdıgım hafıza kartımı bilgisayara taktıgımda birşeyler yapmış ben görmeden ve suan da içinde hiçbirsey görünmedi ve içindeki alındığında bulunan klasörler ve ismi dahi herşey farklı bir dilde bende biçimlendirdim sıkıntı olur mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sd kartim kendi kendini biçimlendirdi bunun geri donusu varmı ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
içindeki tum herşey gidee fotolqr muzikler videolar sd kartta ne varsa