Hafız olmalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

KR4L oyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler ben çalışıyorum ve ablamda okuyor universitetde babamda tek çalışıyor işim iyi laf ım yok yoruluyom genede ama son gunlerde aklıma ikide bi su soru geliyor

işten çıkıp kuran kursuna gidip hafızlığa baslıyımmı isten ceksam maddi olarak %50 ye duzceğiz

bunun yanında kafamda var hafız olmak ama esberim iyi deil 5 6 yılda olabilirim yani belkide daha fazla belkide daha az suan maşım çırak olduğum ve küçük olduğum için 1.300 lise 3 deyim dışardan okuyorum ve daha once kuran kursuna gittiğim için dışardan okudum

sizce oluyummu hafız hafız olduğumdada bi kuran kursunda 2.500 veya 3.000 tl ala biliyorum

ama hepsini sileleim cennette 60 kişi ala biliyorum daha ne istiyeyim

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Yaptığın her işi Allah rızası için yaparsan hem dünyada hem ahirette karlı çıkarsın. O kadar hesap yapmana düşünmene gerek yok.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
beyler ben çalışıyorum ve ablamda okuyor universitetde babamda tek çalışıyor işim iyi laf ım yok yoruluyom genede ama son gunlerde aklıma ikide bi su soru geliyor

işten çıkıp kuran kursuna gidip hafızlığa baslıyımmı isten ceksam maddi olarak %50 ye duzceğiz

bunun yanında kafamda var hafız olmak ama esberim iyi deil 5 6 yılda olabilirim yani belkide daha fazla belkide daha az suan maşım çırak olduğum ve küçük olduğum için 1.300 lise 3 deyim dışardan okuyorum ve daha once kuran kursuna gittiğim için dışardan okudum

sizce oluyummu hafız hafız olduğumdada bi kuran kursunda 2.500 veya 3.000 tl ala biliyorum

ama hepsini sileleim cennette 60 kişi ala biliyorum daha ne istiyeyim
yani seçim zor kardeşim , şuan ki maddi durumunu çok agresif düşüş yapmayacaksa bence mantıklı.

AnminisTraktor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu ailenle konuş kardeş onların rızasını alman lazım işten çıkman maddi sıkıntı doğurabilir