Hadi bana Eyvallah !

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Kaç gündür belli başlı moderatörlerin bana imalarının farkındayım. Linux Cafe'deki mesajlarımın silinmesi canıma tak ettirdi. Her mesajım siliniyor, bazı yazdığım faydalı konularda yazılarımın silinmeye başladığını farkettim. Belli ki SDN yönetiminde (BİRİLERİ) artık beni istemiyor bu forumda ben de istenmediğim yerde durmuyorum. Linux Cafe'de bugün patladım 4 tane mesajım moderatörlerin kendileri de konuyu dağıttıkları halde (ne konusuysa, sohbet yeri ora) ben de yazdım ki Açık konuşacağım, böyle böyle, benimle alıp veremediğiniz varsa yazın ! mesajıma yanıt mesajımın silinip şöyle bir bildirim gelmesi oldu Açıkca yazayım, konuyu trollediğiniz için mesajınız silinecektir. Zaten kimin yaptığını da biliyorum ve isim vermeyeceğim o kendini çok iyi biliyor. Kendini bu kadar gözümde düşürdükten sonra ona diyecek bir kelime de bulamıyorum bu kadar çocuklaşacağını düşünmemiştim o yaşta bir insanın. Ne boş adamlarmışsınız.

Hadi bana Eyvallah !

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kim siliyor onu?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Lafı bana ama ben yapmadığım için sıkıntı yok linux ekran görüntüsü kısmını linux cafe gibi kullanıyordu doğal olarak mesajları taşındı veya silindi bunu eski bir yönetici olarak yapmaması gerekirken linux ekran görüntüleri kısmını muhabbete çevirdi neyse artık

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yöneticiler ne sıkıcı adamlar olup çıktılar ya valla bir şey söylemek zor. (bana cevap vermeyin.)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Hey allahım ya sevilen herkes kaçmaya çalışıyor bu ne arkadaş ne kadar yeni ziyaretçi alınırsa o kadar cozutuyor mu yoksa modlar alınırken mi dikkat edilmiyor

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hey allahım ya sevilen herkes kaçmaya çalışıyor bu ne arkadaş ne kadar yeni ziyaretçi alınırsa o kadar cozutuyor mu yoksa modlar alınırken mi dikkat edilmiyor
Sorun nedir?

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
5,172

@eronis gerçekten büyük kayıp olmuş. Yanlız benim merak ettiğim şey zaten linux ekran görüntülerini paylaşalım kısmı en az 3 yıldır linux kafe gibi kullanılıyordu. Biri ekran görüntüsü atıyordu ardından sayfalarca muhabbet dönüyordu...

Neyse eski konuları açmak mantıksız giden gitmiş yapacak çokta bişey malesef ki...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
@eronis gerçekten büyük kayıp olmuş. Yanlız benim merak ettiğim şey zaten linux ekran görüntülerini paylaşalım kısmı en az 3 yıldır linux kafe gibi kullanılıyordu. Biri ekran görüntüsü atıyordu ardından sayfalarca muhabbet dönüyordu...

Neyse eski konuları açmak mantıksız giden gitmiş yapacak çokta bişey malesef ki...
O gittikten sonra Linux bölümü iyice sustu.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bakma Eronis bir anlık gitti ama öncesi vardı bizle konuşurken Linux bölümünü trolleyenlerden çok şikâyetçi idi sonra mod luğu bıraktı biz tekrardan mod ol diye iletişime geçmeye çalıştık hiçbir şekilde yanıt vermedi bize sonra konuları kendisi trollemeye başladı bizde silince mesajlarını durum bu oldu

Reaksiyon puanı
5,172
@by efsane nin telegramdan kendisi ile iletişimi vardı aslında...

Belki furkan sdn ye bir kıyak daha geçer

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bakma Eronis bir anlık gitti ama öncesi vardı bizle konuşurken Linux bölümünü trolleyenlerden çok şikâyetçi idi sonra mod luğu bıraktı biz tekrardan mod ol diye iletişime geçmeye çalıştık hiçbir şekilde yanıt vermedi bize sonra konuları kendisi trollemeye başladı bizde silince mesajlarını durum bu oldu
Valla hocam benim tek bildiğim şey eronis in ardından sdn de linux bölümü bitti

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Dur tekrardan whatsapp dan yazdım dönüş yaparmı bu sefer bir şey diyemem

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
@by efsane nin telegramdan kendisi ile iletişimi vardı aslında...

Belki furkan sdn ye bir kıyak daha geçer

Eronis benim çok sevdiğim bir insan ve Linux konusunda gerçekten bilgiliydi. Ben moderatör seçerken, işe yarayacak, forum için faydalı olacak biri olduğu kadar arkadaşlık edebileceğim, kusurlarımızı kapatabilecek ve kusurunu görürsek kapatabileceğimiz insanlar olmasına özen gösteriyorum. Şu anda forumda 10 moderatör varsa, sekizine moderatör olmayı düşünür müsünüz diye teklifi biz götürmüşüzdür, Eronis de onlardan biridir.

Ve ben elimden geldiğince ekibin başı olmaktan çok, moderatör ekibinin moderatörü olarak uğraşmaya çalışıyorum. Yani ana amacım liderlik değil, arkadaşlarımın aynı fikirde değilse bile, her fikrin ortak bir kümede buluşmasını sağlayıp buna göre hareket edilmesini sağlamak. Bu konuda maalesef bazı dostlarıma kırgınlıklarım var, bu kırgınlıklarımdan biri de Eronis'e. Kendisini her zaman sevip sayacağım ama foruma geri dönmesi veya moderatör olması için rica etmeyeceğim. Umarım Linux bölümünü farklı şekilde yeniden canlandırabiliriz.

Anlayışınız için teşekkürler.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Eronis forum için Linux bölümünün tacı idi benim gözümde. Muhabbeti hoş, edepli birisi. Kendisini çok severim. Gitmesini tabi ki istemezdim. Moderatörlüğü bıraktı tamam. Ama tamamen gitmesi cidden üzdü. Tekrar aramızda görmeyi dilerim seni.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bu nasıl bir çıkış ya sonrasındada mantıklı düzgün şeyler yazmış mahalledeyiz sanki kavga başlatıyor adam hayırdır sıkıntı ne ? sen !
Halen sıkıntı yı anlamadım senin yazdığının bende hayırdır yazdım. Durduk yere eski sıkıntılı konuyu hortlatıp bir şey yazmamışsın.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Halen sıkıntı yı anlamadım senin yazdığının bende hayırdır yazdım. Durduk yere eski sıkıntılı konuyu hortlatıp bir şey yazmamışsın.
Hortlatmak gibi değil ben bir dövüş sanatıyla ilgili konu açmıştım eronis i etiketledim sonrada ayrıldığını öğrendim nedenini de öğrenmek için buraya geldim.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Arkadaş bu modlar her zaman boş beleş işlerle uğraşmak zorunda mı...