Hacklendim acil yardım lazım

Bu konuyu okuyanlar

*_kAAn_*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçenlerde pc ye giren bir hacki silmeme rağmen kendisi pc nin bulamadığım bir noktasına geri yükleme programı yüklemiş ne zaman silsem o program çalışıyor ve onu virüs olarakta algılamıyor ve yükleme yaklaşık 5 sn sürüyor adına bile bakamadan bitiyor

Onur Memiş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En güzeli yedeklerini al bi format at rahatlarsın ;)

Onur Memiş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yapamam gta 5 i steamdan indirdim ve int çok iyi değil yaklaşık 100 gb steam dosyam var
Onunda bi şekilde yedekleme yöntemi varmı bilmiyorum bi araştır ama aklıma gelen ilk çözüm format atmak ve kesin çözüm yani

*_kAAn_*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bi antivirüs programı verin yada bende şu anda başka bi antivirüs programı girdi hackten onu kapatamıyom nasıl yapcam

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Steam oyununu yedekleyebilirsin. Steam içinde oyuna sağ tıkla, oyun dosyalarını yedekle.

*_kAAn_*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuyu halettim aynı tür hack girenler için çözüm gerçekten güçlü bir antivirüs programı yükleyin tavsiyem avast özellikle hackin adı SNIS gibi bir ismi vardı işe yarar bide bi sorunum daha var bi atniviüs programı girdi hackin kalan özelliği ismi japonca tarzı nasıl bulcam kısayolu filan yok ismi kopyalanmıyor

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
O hacker benim pc'ye girse kimin kimi hackleyeceği belli olmaz derim geçerim (merak etmeyin hacker değilim :D )

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Kaspersky/Bitdefender ile taradınız mı?

Ya da Malwarebytes ile?

Ciddi durumlarda bu üç opsiyonu tercih etmek gerekiyor.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Windows firewall ayarlarını kontrol edin. Tanımadığınız yabancı bir programın erişimi var ise kapatın