Haber Global Spikeri Erhan Ertürk, Canlı Yayında Konuşmakta Güçlük Çekti!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Haber Global'in deneyimli spikeri Erhan Ertürk'ün gece bültenindeki görüntüleri olay oldu. Alkolü fazla kaçırdığı düşünülen Ertürk, konuğunu anons ederken bir cümleyi birkaç kere tekrar etmesi dikkat çekti.
Haber Global'de yayınlanan haber bülteninde başarılı spiker Erhan Ertürk'ün canlı yayında konuğuna seslenirken konuşmakta güçlük çekti. Her zaman akışı konuşmasıyla dikkat çeken ismin, bu halleri ise izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Konuşmasından ve hareketlerinden alkolü fazla kaçırdığı düşünülen Erhan Ertürk, sunum yapmakta ve programa bağlanan konuğuna hitap etmekte oldukça zorlandı. Deneyimli spikerin bu görüntüleri izleyicilerde büyük şaşkınlık yarattı.

"SARHOŞ DEĞİL GRİP OLDU"

Canlı yayındaki görüntülerinden sonra sosyal medyada gündeme gelen Erhan Ertürk'ün kanalından yapılan açıklamada spikerin sarhoş olmadığı gribal enfeksiyondan dolayı rahatsız olduğu açıklandı.


ERHAN ERTÜRK KİMDİR?

Erhan Ertürk, 1970 yılında dünyaya geldi. Meslek hayatında ATV Haber Merkezi'nde Ali Kırca'nın yanında başlayan Erhan Ertürk, muhabirlik, editörlük yaptıktan sonra Star Haber Merkezi'nde hem yayın koordinatörlüğü, hem editörlük, hem de yöneticilik yaptı.

Erhan Ertürk, 2003 yılından itibaren çalıştığı NTV'den kendi isteğiyle ayrılmıştı.

Kaynak: Haberler
 
Üst
stat counter