H1Z1

Bu konuyu okuyanlar

Enshima

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar şu zamanlarda H1Z1 almayı düşünüyorum fakat pc oynatırmı bilmiyorum :confused: . Yardım edermisiniz? Kaç fps falan alırım bilen arkadaşlar:
Pc özellikleri : -Windows 8
-8GB Ram
-nVidia GeForce GT630M
-İntel İ5
Cevaplarınızı bekliyorum bu arada steam hesabım : steamcommunity.com/id/reallywinner

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Akıcı oynayamazsın. Ne kadar düşük ayarlara getirirsen getir.

Enshima

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Peki h1Z1 Fiyatında güzel bir oyun tavisye edebilirimisin ? Pc özelliklerime göre
--- Gönderi Güncellendi ---
h1z1 fiyatına yakın yani 20 olur 40 olur

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Şöyle söyleyeyim , en düşük ayara aldın telemetryleri kapattın servisleri kısıtladın ve diyelimki 30 fps aldın , yine bile tatmin etmeyecektir.Şöyle izah edeyim sen 1 mermiyi sıkana kadar o 4-5 mermi sıkacaktır.Veya savaş anlarında , şehre yaklaşırken FPS düşecek , uzun süreli oyunlarda ısınmaktan dolayı fps dahada düşecektir.Maalesef 630M güçlü bir kart değil.Tatmin edeceğini sanmıyorum.Oyun bile geç yüklenir uçaktan atlarken sıkılır daralırsınız.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Peki h1Z1 Fiyatında güzel bir oyun tavisye edebilirimisin ? Pc özelliklerime göre
--- Gönderi Güncellendi ---
h1z1 fiyatına yakın yani 20 olur 40 olur
Senin için en iyi seçenek Fortnite Battle Royale. Illa para harcayacaksan 11'ini( Kara Cuma) bekle. CupHead, Dying Light veya Far Cry3 gibi oyunlar sisteminin kaldıracağı oyunlar. Battle Royale tarzı oyunlar yüksek sistem istiyor malesef.

Enshima

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Peki Tom Clancys Rainbow Six Siege oyun cidden çok hoşuma gitti fakat pc kaldirirmi,kasarmi?