H&M Balmain skandalı Fatih Ürek anlattı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
1484053_h.jpg

H&M Balmain organizasyonu sosyal medyaya bomba gibi düştü. İzdiham yaşayan ve davetliler arasında en çok dikkat çeken isimlerden Fatih Ürek yaşadıklarını ve aldığı ürünlerin fiyatını açıkladı.

H&M Balmain'in 'indirimli' organizasyonunda yer alan 200 VIP davetlinin alışveriş sırasında yaşadığı izdiham sosyal medyada yerden yere vuruldu. Aralarında ünlü isimlerin de olduğu davetliler büyük indirim yapılan kıyafetleri alabilmek için adeta birbirlerini ezdiler. Davetlilerden ünlü şarkıcı Fatih Ürek ile modacı Nur Yerlitaş'ın kıyafetleri alabilmek için birbiriyle yarışması sosyal medyanın diline dolandı.

Ürek, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, alışveriş esnasında yaşadıklarını, sosyal medyanın kendilerine yaptıkları 'görgüsüz' eleştirilerini nasıl değerlendirdiğini ve aldığı ürünleri anlattı.

fatih-urek-nur-eyrlitas-hm-balmainujpeg.jpeg

İşte Ürek'in o açıklamaları:

Aslında biz VIP davetli olarak gittik. Başta her şey normaldi, bizi şampanyalarla karşıladılar...
Ama kapılar açılınca neye uğradığımız şaşırdık... İnsanlara bir haller oldu, çıldırdılar...

"KENDİMİZİ O ÇILGINLIĞA KAPTIRDIK"
Biz de kendimizi o çılgınlığa kaptırdık...Elimi uzattığım kıyafete bir başkası yapışıyordu, fenalaşanlar oldu...Nur Yerlitaş bayılacak gibi oldu, hemen sakin bir yere götürdük...

"FIRSAT BU FIRSAT DEYİP..."
Ben de bir köşeye oturup, sakinleşmek istedim. O arada bir mankenin üzerindeki ceketi kimsenin almadığını fark ettim, fırsat bu fırsat deyip üzerinden çıkarıp aldım.

"BU GÖRGÜSÜZLÜK DEĞİL"
Mücadelenin sonunda yaklaşık 3 bin lira harcayarak 7-8 parça palto ve ceket aldım. Özellikle daha önce fiyatının 40 bin lira olduğunu bildiğim bir paltoyu bin liraya almak beni çok mutlu etti.

Aslında düşününce bu bir görgüsüzlük değil...Dünyanın her yerinde bu organizasyonlarda benzer şeyler yaşanıyor. Bunun parayla ilgisi yok, ben çok eğlendim...

İşte Haberin Videosu

[video=youtube;S9kYbeaQf9U]https://www.youtube.com/watch?v=S9kYbeaQf9U[/video]

Kaynak

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
250602_660_320.jpg

Zorlu Center’daki bir mağazada görücüye çıkan Balmain koleksiyonu lansmanında adeta izdiham yaşandı. Sadece özel davetiyeyle girilen lansmanda aralarında ünlülerin de olduğu yüzlerce kişi, mağazayı ‘talan etti‘

Milliyet'te yer alan habere göre dünyaca ünlü İsveç markası, bu yıl 11’inci kez gerçekleştirdiği ‘tasarımcı işbirlikleri’ projesi kapsamında Fransız lüks moda evi Balmain’le el ele verdi. Özel tasarımlarıyla ünlüler arasında da popüler olan Balmain’in özel koleksiyonu 5 Kasım’da satışa sunulmadan önce ‘özel davetliler‘ için Türkiye’de de Zorlu Center’daki mağazada görücüye çıktı.

Aralarında ünlü modacı Nur Yerlitaş ve şarkıcı Fatih Ürek’in de olduğu yüzlerce ünlü ve ‘özel davetli‘ mağazanın açılışında tam anlamıyla bir izdihama neden oldu. Bir davetlinin açılış esnasında kaydettiği videoda, siyah bir paravanın ardında bekleyen yüzlerce kişinin kapıların açılmasıyla birlikte içeri hücum ettiği görülüyor. ‘Kapanın elinde kaldığı‘ ürünlerin adeta ‘yağmalandığı‘ görülen video, bir mağazının açılışından öte savaş öncesinde erzak depolayan insanların talanını andırıyor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
vay görgüsüzler vay

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
BU ülkede her kes için aynı olan şey varsa mağaza açılış izdihamıdır :) Zengin veya düşük bütçeli fark etmez. :)

Reaksiyon puanı
16,118
fatih amca ve nurella teyze görgüsüz değil uyanıklar o kadar...

Reaksiyon puanı
16,118
yok vazgeçtim görgüsüzlüğün nirvanasındalar.