Güzel sanatlar yetenek sınavları ne zaman?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ahmetsbr

Üyecik
Katılım
3 Ağu 2018
Mesajlar
2
Puanları
1
Selam, Ege Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesinde bulunan Grafik Tasarım böllümlerine girmek istiyorum. Fakat DEÜ'nün özel yetenek sınav tarihini bulabilmeme rağmen EÜ'nün özel yetneek sınavı tarihini bulamadım. Bilgisi olan yardımcı olabilecek birisi varsa bekliyorum.
 

baadereser

Asistan
Katılım
14 Ocak 2014
Mesajlar
310
Puanları
28
Selam gsf yi boşverin boşuna zaman kaybı 1 yılda öğrenebileceğiniz şeyleri niye 4 yıla yayasınız ? Bedelli askerlik zaten sürekli hale gelecek bu anlamda kalitesiz üniversitelerin de popülaritesi bitecektir . Bahsettiğiniz üniversitelerde okumuş bulunmuş birisi olarak bu üniversitelerin kalitesiz akademik kadrolarıyla ve saçma sapan müfredatlarıyla uğraşacağınıza 1 yıl yurtdışında sertifika programına başvurmanız daha hayırlı olacaktır . Zaten piyasada da size ne mezunusunuz diyen çıkmaz . ( grafik ya da tasarım sektöründen bahsediyorum )
 

ahmetsbr

Üyecik
Katılım
3 Ağu 2018
Mesajlar
2
Puanları
1
alaylı olarak grafik tasarım ve animasyon başlıkları altında işler yapıyorum 2-3 senedir. amacım işi öğrenmek değil bildiğimi resmi olarak tescillemek.

edit: bir de 2 senelik grafik tasarıma geçmek istiyorum, zaman kaybı dediğin kısma katılıyorum.
 

baadereser

Asistan
Katılım
14 Ocak 2014
Mesajlar
310
Puanları
28
Bildiğinizi tescillemek yerine güzel bir portfolyo sitesi açsanız? :) ünv çok gereksiz cidden bedelli olayı da çıktı zaten . Yurtdışında çok iyi sertifika programları var
 
Üst
stat counter