Güzel pc |Düşük pfs

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

VECTORRR

Profesör
aletler bölümünde akıllı ram i yükle
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir pc de asc pro var ise ve onu kullanmayı biliyor isen bu ram kullanımı mantık dışı bence .

`spoxy

Üyecik
kullanmıyo çok fazla bilmiyorum ama akıllı ram önceden yüklemiştim zatende pc boşken bu ram kullanımı ne

VECTORRR

Profesör
ondaki derin temizlemeyi yap ve onun ayarlarındaki herşeyi seç .

73727

özet böyle mi çıkıyor ?

`spoxy

Üyecik
Tamamdır yapıyorum hocam bir şey düşünoyrum benim pc lenovo erazer x310 windows 10
Acaba lenovnunu sitesinden bluettoht la audio driverını tek onları lenovonun sitesinden inddirmiştim onlarla alakası olabilirmi eskiden hepssini ordan yüklerdim ama daha kötü bişle olmuşluugu vardı onla alakası olabilir?

VECTORRR

Profesör
Tamamdır yapıyorum hocam bir şey düşünoyrum benim pc lenovo erazer x310 windows 10
Acaba lenovnunu sitesinden bluettoht la audio driverını tek onları lenovonun sitesinden inddirmiştim onlarla alakası olabilirmi eskiden hepssini ordan yüklerdim ama daha kötü bişle olmuşluugu vardı onla alakası olabilir?
ondan ram kullanımı böyle olmaz da windows update oto su kapalı dimi ?

`spoxy

Üyecik
bide nvidia game ready değidle böyle beta olayı fln oluyor ya driverda bana gtx750 windows 10 pro 64bitlik driver nvidianın sitesinden ssini atarmısınız belki driverda benim yanlışlıgım vardır eskiden game read driverla yapıyordum busefer win update kullandım bide driver booster güncelliyor pcyi resleyince nvidia driveri silinnmiş oluyor?

VECTORRR

Profesör
bide nvidia game ready değidle böyle beta olayı fln oluyor ya driverda bana gtx750 windows 10 pro 64bitlik driver nvidianın sitesinden ssini atarmısınız belki driverda benim yanlışlıgım vardır eskiden game read driverla yapıyordum busefer win update kullandım bide driver booster güncelliyor pcyi resleyince nvidia driveri silinnmiş oluyor?
windows güncel değil ise sorun oluyor güncel mi ?

driver booster ise sorun yoktur onda kaldırılmış sürücülerin bağlantısını sil yapmadın mı ?

`spoxy

Üyecik
windows güncel değil ise sorun oluyor güncel mi ?

driver booster ise sorun yoktur onda kaldırılmış sürücülerin bağlantısını sil yapmadın mı ?
aaa doğru onu unutmuş onu yapmak gerek dimi
Windows 10 güncel hatta görev çubugunda masaüstü pencereleri felan vardı ya aramnın yanında o yeni değişen modelinde

`spoxy

Üyecik
73731

73732

game boosterı pek anlayamadıgım için siliyorum.

Ekli dosyalar

`spoxy

Üyecik
@VECTORRR Hocam ya bu driver boosterda driverları güncelleyip bağlantısı kopanları temizlemi yapıyoruz onu bir söylerseniz sevnirim bir kaç driverı silme şansı oluyor sanırım

`spoxy

Üyecik
PID MI CPU MU ?
BELLEK YAZINCA ONU YAPTIM ÇOKTAN AZA BAZI ŞEYLERİ PEK BİLMİYORUMKUSURUMA BKAMAYIN

-------
bağlantısı kopanları siliyorsa driverları güncelleştiktirden sonramı güncelleştirmeden öncemi?

VECTORRR

Profesör
PID MI CPU MU ?
BELLEK YAZINCA ONU YAPTIM ÇOKTAN AZA BAZI ŞEYLERİ PEK BİLMİYORUMKUSURUMA BKAMAYIN

-------
bağlantısı kopanları siliyorsa driverları güncelleştiktirden sonramı güncelleştirmeden öncemi?
driver boosterin ek özellik bölümünde o .

aletler var ya o siliyor neyse boşver onu görev yöneticisinin ss sini at

`spoxy

Üyecik
Pardon internet gittide rami gösteren hangisi pıd mı cpu mu

stat counter