Güzel Oyuncu Pelin Akil İkizler İçin Gün Sayıyor!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Hamileliğinde 19 haftayı geride bırakan Pelin Akil, ikiz bebeklerine kavuşmak, için gün sayıyor. Pelin Akil, dün son tiyatro oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Gecede Akil'i Önem Günal da yalnız bırakmadı. Pelin Akil bu fotoğrafları "İçtenliğini severim senin kadın son oyunumda beni yalnız bırakmadın iyi ki varsın. Seni seviyorum" notu ile Instagram'da paylaştı...

Hamileliğinde 19 haftayı geride bırakan Pelin Akil, ikiz bebeklerine kavuşmak, için gün sayıyor. Pelin Akil, dün son tiyatro oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Gecede Akil'i Önem Günal da yalnız bırakmadı. Pelin Akil bu fotoğrafları "İçtenliğini severim senin kadın son oyunumda beni yalnız bırakmadın iyi ki varsın. Seni seviyorum" notu ile Instagram'da paylaştı...

1545504101469.png

KAVUŞMAK İÇİN GÜN SAYIYOR

Hamileliğinde 19 haftayı geride bırakan Pelin Akil, ikiz bebeklerine kavuşmak, için gün sayıyor.

SON TİYATRO OYUNU İLE İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKTI

Göbeği iyice belirginleşen Akil, dün son tiyatro oyunu ile izleyici karşısına çıktı.

ÖNEM GÜNAL YALNIZ BIRAKMADI

Gecede Akil'i Önem Günal da yalnız bırakmadı. Pelin Akil bu fotoğrafları "İçtenliğini severim senin kadın son oyunumda beni yalnız bırakmadın iyi ki varsın. Seni seviyorum" notu ile Instagram'da paylaştı

1545504186414.png

1545504200704.png

Kaynak: Sabah