Güvenlik Soruları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Aslantürk

Üyecik
Arkadaşlar geçen gün arkadaşım güvenlik sorularını ne olarak kaydettin diye sordu bende öyle birşey yok dedim. Cihazım iPhone 6 ben telefonu aldığımdan beri böyle birşeyke karşılaşmadım bunun ayarını nerden yapıyoruz bilen var mı ?

bang1

Asistan
sanırım onu app store hesabını açarken soruyor bi ara öyle heabımı kaybetmişdim büyük küçük harf bile farkediyor hatta

bang1

Asistan
ilk açıldığında soruyor mesala ilk iphone telefonunu aldığında soruyor eğer hep aynı itunes hesabını sorduysan bir de ayarlayamazsın bir daha çünkü soruları tekrar soruyor değiştirmek için

okurbaba

Doçent
ilk açıldığında soruyor mesala ilk iphone telefonunu aldığında soruyor eğer hep aynı itunes hesabını sorduysan bir de ayarlayamazsın bir daha çünkü soruları tekrar soruyor değiştirmek için
apple kimliği sayfasına gidip güvenlik sorularımı unuttum diyerek çözebilirsin diye tahmin ediyorum ama dikkat et küçük/büyük harf bile fark ettiriyor (başıma geldi pc'den kurmuştum ve caps lock açıkmış tabi kafayı yemiştim vs ama en son hepsi büyük yazınca olmuştu tabi sonra değiştirdim soruları)

stat counter