güvenlik ilkesi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
güvenlik ilkesiyle ilgili bir sıkıntı oluştu.güvenlik ilkesi nedeniyle ekran görüntüsü alınamıyor.ve video da çekmiyor güvenlik ilkesi nedeniyle çekse bile siyah ekran çıkıyor.her şeyi denedim ama çözemedim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sanırım sorun yaşadığınız cihaz bir cep telefonu? Çözüm sunacaklar için marka/model ve sistemi belirtmeniz faydalı olur.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Samsung galaxy note 5(SM-N920C) harfine kadar söyledim.
Peki bu sıkıntı neden sonra ortaya çıktı? Bir uygulama mı yükledin?
Telefonun güncel mi?
Samsung'a yabancıyım ama bu konuda bilgili olan arkadaşlar konuya dahil olacaklardır.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
normal chrome'dan fotoğraf çekiyor.ama orfox diye 1 uygulama var.deep webe girmek için kullanılan.deep webe giriyorum.ana ekran tuşu ve ekran kapama tuşuna basılı tutuyorum.güvenlik ilkesi nedeniyle bunu yapamazsınız yazıyor.aynı şekilde videoda aynı sıkıntılı.ekran videosu çekiyorum ekran videosu simsiyah çıkmış hiçbir şey yok yani.güvenlik ilkesi devre dışı da bırakılmıyor.durdurulmuyor da.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ekstrem bir şeyden bahsediyorsunuz, bense genel karşılaştığınız bir durumu belirttiğinizi düşündüm.
Orfox uygulaması gizlilik/güvenlik ilkelerini ihlal ettiği için muhtemelen cihazınız bu şekilde davranıyor.
Söz konusu uygulamayı kullanırken bu sorunu nasıl aşarsınız açıkçası bir fikrim yok. Ama güvenlik açısından telefonunda sorun yaşayabilirsin.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
.sadece fotoğraf ve video kaydı cekmek istiyorum.sıkıntı filan olmuyor hep öyle diyorlar.sıkıntı olursa benim sorumluluğuma zaten deep webin 1.katmanında ne sıkıntı olabilir ki !!daha derine inmedim.zaten bu arada yardımcı olursanız sevinirim.sadece fotoğraf çekicem.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
.sadece fotoğraf ve video kaydı cekmek istiyorum.sıkıntı filan olmuyor hep öyle diyorlar.sıkıntı olursa benim sorumluluğuma zaten deep webin 1.katmanında ne sıkıntı olabilir ki !!daha derine inmedim.
Orfox, Kişiler, Kamera, Mikrofon, Konum ve NFC için Android izinlerini kaldırır.
diye bir ibare var. Şurada belirtilmiş.
Yabancı dilin varsa, konuyu yabancı forum ve videolardan araştırabilirsin.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
yabancı dilim var.bundan sonraki hedefom 1 alt katmanlara inip daha derin bilgilere ulaşmak.saol çok yardımınız dokundu bana.tuğ-hana sorardım sorunlarımı normalde onun da telefonumu bozulmuş galiba.

---- Mesajlar birleştirildi ----

deep webde normal internette bulamayacağın çoğu şey var.2-3yıl öncesine kadar internetin %94ünü kaplıyordu.şimdi %98ini kaplıyor.orada aklına gelebilcek her şey var bulabilirsin.örneknikola tesla projeleri,Nasa bilgileri,Area 51(51.bölge)dosyaları,Cıa bilgileri,tabi bunların şifresi sağlam kırman gerekiyor.tabi bunun da bir bedeli var.

Son düzenleme: