Güvenilir bir yerden Xiaomi almak

Bu konuyu okuyanlar

Tutkun Yakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben son zamanlarda xiaomi ürünlerine çok ilgiliyim fakat nereden güvenilir bir şekilde alabiliceğimi bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok memnum olurum teşekkürler

yasin_65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Merhaba ben son zamanlarda xiaomi ürünlerine çok ilgiliyim fakat nereden güvenilir bir şekilde alabiliceğimi bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok memnum olurum teşekkürler
Tutkun ben xiaomi mi 6 kullanıyorum. Telefonu internet alamadım çünkü kredi kartım yoktu. Sonra Migros ta xiaomi telefonlarının satıldığını duydum ve oradan aldım. Aldığım da fiyatı 1900 liraydı, internetteki fiyatı da öyleydi. Şuan internetteki fiyatı 2300 civarı. Mi 6 yı tavsiye ederim. Eğer İstanbul da oturuyorsan XİAOMİ resmi mağazasını açmak üzere.?

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
İstanbul'a Mi Store açıldı en güvenlisi ordan olur tabi İstanbul'da yaşıyorsanız.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
nereden alırsan al. n11 den alan arkadaşım da oldu, hepsiburada'dan alan da, migros'dan alan da, telefoncudan alan da. hepsi memnun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

son 1-2 ayda xiaomi telefonlara ortalama 500 lira zam geldi. mi 6 yı 2 ay önce arkadaşım 1680 tl ye almıştı, 2 hafta önce başka arkadaşım 2150 tl ye aldı. xiaomi kendine bi çeki düzen vermesi lazım. nokia 8 3100 tl lerden 1900 lara düştü şu sıralar.

Son düzenleme: