Gurcıstandan telefon almak gürcistan telefon fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nerenin ürünü peki orada satılan telefonlar??mesela samsunglar dubai ürünü mü?birebir çakma telefonlardan mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
doğru aynen öyle ama türkiyedede maliyeye telefon miktarının yüzdelik olarak parasını yatırıyor ve açtırıyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
IPhone 4 4S ve IPhone 5 fiyatları nedir? Nerelerde Satılır? Aldıktan Sonra Hangi İşlemler Yapılır?? Bi yardımcı olursanız sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gürcistandan ıphone 5 almayı düşünüyorum burada açılırmı

Kinghopale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 5 1500 tl 200 tl de türkiyeye geçerken verıyorlar Bunu türkiye hattına açtırmak da 15 tl Sonuç olarak I Phone 5 1315 TL ye geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar ben istanbulda yaşıyorum ama rizeliyim ağustosda rizeye gidep ordan gürcistana geçeceğim. ordan bir telefon almayı düşünüyorum ancak çok bilindik bir telefon değil. HTC ONE m7 diye bir telefon orda kaça dır ve türkçe menü varmıdır.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Iphone 5 1500 tl 200 tl de türkiyeye geçerken verıyorlar Bunu türkiye hattına açtırmak da 15 tl Sonuç olarak I Phone 5 1315 TL ye geliyor
gidiş yolu yanlış ama sonuç doğru sanırım :) matematiği tutturamadım

1500
200
15
+____
1315 :)

Lord_omen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 300 tl daha verın garantılı alın benım getırdıgım tel 1 haftalık iken bozuldu ucuz alım derken 700 tlde servis ucreti verdim

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
özet geçmek istiyorum :
gürcistan dan telefon almak hiç mantıklı değil. anlatılanlar şehir efsanesidir.

he yinede gidip oradan alacağım diyen varsa buyursun gitsin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

edit: çok ucuza içki sigara getiriyor arkadaşım gürcistandan :D

nantenami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gürcistanda ki telefon fiyatları bizdekinin 3 te 2 si kayıt pasaport bide garantisizlik girdimi değmez diye getirmiyorlar ....!!!
gürcüden gelecek şey alkol ve sigara

Kinghopale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık gürcüler Pasaportsuz Iphone Satmıyorlar Yoğunluk Nedeniyle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gürcistandan telefon aldıgımda pasaporta kayıt yaptırmasam tax free yı alabılırmıyım .

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
gidiş yolu yanlış ama sonuç doğru sanırım :) matematiği tutturamadım

1500
200
15
+____
1315 :)

öyle değil. 1500 tl veriyon teli alıyon. Türkiye geçerken 200 tl sini (vergi) sana geri iade ediyorlar. Yani 1500-200 =1300
Türkiyede açtırmaya 15tl veriyon 1300+15 =1315.
Ama benim bildiğim kayıt için bir 100 tl daha alınıyor. Yani 1315+100=1415

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
öyle değil. 1500 tl veriyon teli alıyon. Türkiye geçerken 200 tl sini (vergi) sana geri iade ediyorlar. Yani 1500-200 =1300
Türkiyede açtırmaya 15tl veriyon 1300+15 =1315.
Ama benim bildiğim kayıt için bir 100 tl daha alınıyor. Yani 1315+100=1415
ok şimdi anladım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar gürcistan batumi shoptan alınma bir iphone alacağım. bu ürünlere ne kadar güven olur normal apple ürünlerinden bi farkı olurmu ? bilgi verebilirmisiniz.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet türkiyede acılır sana girişteki verdikler giş kagıdıyla tekrar cıkıyonuz cıkarken o girişteki giriş kagıdıyla cıkıyonuz ama onu istiyorlar telefon kaydettirecem diynuz vermiyonuz türkiyeye girince herhangi bir emliyet müdürlügüne varıyonuz giriş kagıdı alıyonuz ve onla maliyeye gidip vergisini yatırıyonuz ve ister kendin acıyosun internetten yada ana bayilerden vodofon turcel avea herangi birine actırıyosun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım gürcistandan telefon alıp vergisiydi zartıydı zurtuydu vereceğinize türkiyeden alın bir kere adam gibi para ödeyin adam gibi bayiden alın yeterli...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar batumdan sony xperia z2 almayı düşünüyorum. fiyatı ne kadardır bilginiz varmı. telefonu aldıktan sonra vergi indirimden yararlanabilimiyim. hepsi dahil telefon bana ne kadara maal olur. bide garantisi varmıdır. lütfen acil cevap verirseniz sevinirm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s4 turkiyede 15000 milyarsa batumda 350ile 400 arasi turkiyeye getirip pasaportla açma üçreti 15 tl toplam maal edilen fiyat 365 ile 415 arasi

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu aralar Trabzona gidecektim olmadı. Kurbanda gidebilirim. O zaman batuma geçmeyi düşünüyorum bakalım ne var ne yok, fiyatlar nasıl.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
gümrüğe takılma şansı çok yüksek Allah sabır versin.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
gümrüğe takılma şansı çok yüksek Allah sabır versin.
kargo ile getirtmeyecekler ki :)

şahsi fikrimi sorarsanız yurtdışı iphone almayın.tr garantili alın.ülkemizde yasal olarak en az 2 sene garantili olması gerekiyor ürünlerin.ben 4s'imi 23. ayda garantiye yollayıp bataryasını değiştirdim (orjinal ile, yaklaşık 200 liralık bir bedeli var) telefonun ömrüne 2 sene daha kattı.şimdi 5s var yine 23. ayda batarya değişimi için servise vereceğim 2 sene daha kullanım ömrü uzayacak.

kısa dönem kullanacaksanız iş değişir.ama 1000 küsür lira verince insan hakkını vermesini istiyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
kargo ile getirtmeyecekler ki :)

şahsi fikrimi sorarsanız yurtdışı iphone almayın.tr garantili alın.ülkemizde yasal olarak en az 2 sene garantili olması gerekiyor ürünlerin.ben 4s'imi 23. ayda garantiye yollayıp bataryasını değiştirdim (orjinal ile, yaklaşık 200 liralık bir bedeli var) telefonun ömrüne 2 sene daha kattı.şimdi 5s var yine 23. ayda batarya değişimi için servise vereceğim 2 sene daha kullanım ömrü uzayacak.

kısa dönem kullanacaksanız iş değişir.ama 1000 küsür lira verince insan hakkını vermesini istiyor

gene sorun olur gümrükte vergisi çıkacak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa bilip bilmeden ne salliyosunuz he 15 tl bir ay sonra telefon iptal turkiyede o telefonu kullanabilmeniz icin 150 tlyi bayilcaksiniz maliyeye okadar basit deil o isler ayrica ole 1500 tl 200 tl geri vermiyolar verdiginiz paranin yuzde 25 size geri odeniyor her onune gelende alamiyor dingonun ahiri deil orasi o telei ustune kaydettirecek kişinin en az 1 ay icinde giris cikis yapmis olmasi lazim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gürcistandan 2013 yılında htc one dual sim modeli telefon almış olarak şunu diyebilirim ki ; öncelikle efsane okumayın burda bin olan rda iki yüz olmaz bilmeden sallamayı memeleketini kötülemeyi marifet sanmayın ; Maliyet ve kayıt işine gelince maliyet burda normali 1800 2000 arası iken ben 1455 liraya oradan aldım tax free yi burada maliyeye ödedim totalde 300 lira filan karım oldu ayrıca bir ay içinde de kayıt ettiriseniz telefon gayet güzel çalışır kapanmaz sizin bildiklerinizi devlette biliyor zaten yok kapanıyomuş filan yalan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba adaşlar oğluma batum dan sony z2 aldım arızalandı arızasını garantiden yaptırdım tekrar başka arıza cıktı gürcü kanununa göre nisimiyle değişim varmı konu hakkında bilgisi olanlar yazmasını rica ederim