Günün Bedava Yazılımı

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Resimlerinizden boyama kitapları hazırlamak için Kid's Coloring Book Creator programını bugün için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bugünkü ücretsiz yazılımımız olan Kid's Coloring Book Creator bilgisayarınızda bulunan herhangi bir resmi boyama kitaplarında bulunan çizimlere dönüştürüyor. Yazılımı kurduktan sonra karşınıza 4 adımda resminizi oluşturacağınız bir pencere geliyor. İlk adımda resminizi seçiyorsunuz. İkinci adımımızda ise seçtiğiniz resimde siyah ve beyaz renkle dolu olacak alanların yoğunluğunu belirliyorsunuz. Ancak burada varsayılan ayarlarda işlem yapmanız size her zaman daha iyi sonuçlar veriyor.

İsterseniz Yazdırın

Üçüncü adım işlem yaptığınız resimlerin listelendiği bir bölüm. Dördüncü ve son adım ise resmin önizlemesinin yapılıp ister bilgisayarınıza kaydedebildiğiniz isterseniz de resmi doğrudan yazıcıya gönderip çıktısını alabileceğiniz bir kısım.

:: Programı sadece bugün için ücretsiz olarak indirebilmek için tıklayın.

Nasıl Kurulur?

Önce indirdiğiniz klasördeki Setup.exe'yi çalıştırın. Kurulum işleminin ardından program sizden kullanıcı adı ve lisans anahtarı isteyecektir. Bunları da aynı klasörde yer alan Readme.txt dosyasının içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: Bu ürünü ancak 3 Kasım 2008 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi:
Windows 95/98/2000/XP/Vista
Ana Sayfa: HotHotSoftware
Dosya Boyutu: 2,10 MB
Yarınki Fiyatı: 49,95 Dolar

Yazan: Mehmet Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

llavinya

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
92
teşekkürler program için.
resimleri yeğenim için hazırlamaya başladım bile :)
boyama kitabı alıyordum hep kendi resimlerini görmek hoşuna gidecek.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
çalışmıyor olmadı bende sunucu hatası veriyor

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tüh ya bir saatle kaçırdık mı şimdi programı yok sanırsam 13 saatle kaçırdık :D