Günümüzde Kullanılan İşlemciler(Yardım)

Bu konuyu okuyanlar

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Bana Günümüzde Kullanılan Yani 2008-2009 yılları arasında Kullanılan İşlemciler Ve Fiyatları Lazım Eğer Bu Konuda Bir Bilgisi Olan Kişi Veya Kişiler Paylaşırsa Çok Sevinirim Herkese İyi Forumlar

Arkadaşlar Lütfen Yardım Gerek

Bilgilerinizi Paylaşmanız İçin Bekliyorum
Herkese İyi Forumlar

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
AMD Athlon................40-80 $
AMD Athlon II............60-120 $
AMD Phenom.............100-140 $
AMD Phenom II..........140-210 $
Intel Celeron..............50-150 $
Intel Pentium.............50-100 $
Intel Pentium D..........60-130 $
Intel Core Duo............70-150 $
Intel Centrino Duo......150-230 $
Intel ATOM..................100-200 $
Intel Core 2 Duo.........130-300 $
Intel Core 2 Quad.......150-400 $
Intel Core i5...............200-300 $
Intel Core i7...............300-1200 $

Fiyatlar çok yakın tahminlerdir. Güvenle kullanın :D

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
çok sağolun ama bana detaylı lazım hoca istedi power verdiğin linkte hiçbirşey çıkmadı lütfen çok lazım bu bilgiler

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
çok sağolun ama bana detaylı lazım hoca istedi power verdiğin linkte hiçbirşey çıkmadı lütfen çok lazım bu bilgiler

Detaylı derken? Tüm modelleri mi istedi hocan. Kendi bilmiyor heralde, sizden istiyor, okuyup size geri anlatıcak, vay uyanık. Yanlış bilgiler götür diyesim var ama boşver, doğru yap yinede sen ödevini.. :flowers: Bu arada kelimelerin tümünü kalın yapmak yasak.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Bıkmadı şu hocalar ödev vermekten =) meslek lisesinde bilişim bölümünün ilk ödevi Piyasaki işlemciler araştır sunum liste yap gel :D

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bıkmadı şu hocalar ödev vermekten =) meslek lisesinde bilişim bölümünün ilk ödevi Piyasaki işlemciler araştır sunum liste yap gel :D

Bizde öyle bişey yok. :D Bilenler kalkıp tahtaya anlattık, sonra hoca eski bilgileriyle bunları tamamlandı. Bu kadar :D :tongue:

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Detaylı derken? Tüm modelleri mi istedi hocan. Kendi bilmiyor heralde, sizden istiyor, okuyup size geri anlatıcak, vay uyanık. Yanlış bilgiler götür diyesim var ama boşver, doğru yap yinede sen ödevini.. :flowers: Bu arada kelimelerin tümünü kalın yapmak yasak.

Forumda Yeniyim Bu Siteyi Hocam Önerdi Bize Proje Ödevi Verdi sunum Şeklide yapıcaz 2008-2009 arasındaki işlemciler ve fiyatları lazım işlemcilerden genel ve kısa bilgi lazım

Aynen Öyle Neden Öyle Anlamış Değilim:D

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Bizde öyle bişey yok. :D Bilenler kalkıp tahtaya anlattık, sonra hoca eski bilgileriyle bunları tamamlandı. Bu kadar :D :tongue:

Öğrencilerin anlattığı tam bilgilere bağdaşmıo herkez öğretmenden ister :D:D:thumbup1:

bende 2 hafta önce yaptım ama slaytı sildim olsaydı yollardım . şimdide belleklerin slaytını yaptım

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Öğrencilerin anlattığı tam bilgilere bağdaşmıo herkez öğretmenden ister :D:D:thumbup1:
Öğretmenimiz Verdi Bizde Yapmaya Çalışıyoruz Yardımlarınızı Esirgemeyiniz
:thumbup1:

bende 2 hafta önce yaptım ama slaytı sildim olsaydı yollardım . şimdide belleklerin slaytını yaptım
Belleklerinmi GELECEK çalışmamız bizim:D

Ama Bize İşlemciler Lazım Arkadaşlar Lütfen Yardım Lütfen

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Online alışveriş sitelerinde hepsi detaylı ve fiyatlarıyla beraber yazıyor. Yapman gereken AMD ve INTEL kategorisini ayrı ayrı seçip alt alta liste halinde yazmak.

Online alışveriş siteleri olarak şunları örnek gösterebilirim.
Kod:
hepsiburada.com
exa.com.tr
teknosa.com
bimeks.com.tr
vatanbilgisayar.com
gold.com.tr
...

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar İstediğim Bilgi Tek Link Altında Olması Çok İyi OLur lütfen Yardım Edin

lazerboy

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Biraz araştırma yapman gerek hazıra konmaya çalışıyorsun bence :D Hazır ödev sitelerini dene belki vardır :D

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hazıra kaçma gibi bir lüksüm yok biraz bilgi topladım ama istediğim kadarı ile değil burası bir bilişim teknolojii forum alanı sadece büyüklerimdem bilgi almak istedim sağolsunlar biraz yardımcı olmaya çalıştılar

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Konu Donanım Tavsiyesi bölümüne taşınmıştır.
Arkadaşlar bu arada yazınızın tümünü kalın ve renkli yapmamaya özen gösterirseniz sevinirim.
Birde üst üste mesaj yazmak yerine önceki mesajınızı düzenle seçeneğini kullanabilirsiniz.

avdanli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
amd athlon 64 x2 dual corekullanıyom süper