Günümüz de en iyi hangi tür program tutulur ?

Web sitesi
worldnetbilisim.com
Arkadaşlar program yapmak istiyorum ve ne tür program yapsam diye düşünüyorum ancak aklıma birşey gelmiyor .

Günümüz de en iyi hangi tür programlar tutulur. güzel fikirlerinizi var ise benimle paylaşır mısınız ?

Uber,yemeksepeti benim çok hoşuma giden programlar. İnsanlar olarak tembelliği seviyoruz. Getir uygulaması bildiğim kadarıyla market alışverişini getiriyor mesela. Bu tarz bir program tutar. Ama daha detaylı fikir bulamıyorum :)

Web uygulamaları ve web temaları çok yükselişte bu ara. Tema yapıp 20-30 dolardan satabildiğin siteler var. Tasarımla ilgileniyorsan eğer iş görebilir. Son zamanlarda kendi gözlemimle vardığım sonuca göre masaüstü uygulamaları düşüşte. Tasarım ve web ilgini çekmiyorsa mobile veya sanal gerçeklik alanına yönelebilirsin. Eğer ben geleceğe yatırım yapmak istiyorum da diyorsan "Nesnelerin İnterneti" hakkında bi şeyler öğrenmeye başlayabilirsin şimdiden. Tabi yanılmıyorsam onun için de sistem programlama hakkında bilgili olmak gerekiyor. C dilinde kendini geliştirebilirsen bu alanın önü fazlasıyla açık

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter