Güneydoğu'da internet 3'üncü gün oldu hala yok

Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
İnternet çeken bir yerden yazıyorum muhtemelen cevaplarınızı göremeyeceğim çünkü 3 gündür internet yok whatsapp facebook instagram mail haber sitelerini kullanamıyoruz diyarbakır urfa güneydoğunun heryerinde yok.İstanbul'daki arkadaşımın çocuğu oldu whatsapp'tan göndermiş niye bakmadın diye telefon açtı kredi kartı ile hiçbirşey alamıyoruz ne yakıt ne market alışverişi çok zor durumdayız çünkü hiçbirşekilde medya tarafından da bahsedilmiyor bu konu İstanbul Ankara İzmir'de böyle bir durum olsa medya kıyamet koparırdı Güneydoğuda ise durum farklı internetimiz siyasi nedenlerden dolayı kapatılmıştır hiçbir şekilde arıza diyenlere inanmayın ne zaman geleceği ise belli değil telefonum bilgisayarım sadece birer cihaza dönüştü internetsiz moralim bozuk mp3 video bile indiremiyoruz sdn forum sakinleri içinde güneydoğuda yaşayan var mı varsa forum'a nasıl girebiliyorlar herhangi bir ip adresi ya da vpn ile sorunu çözebilirmiyiz acaba Saygılar...

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
hahahahh mubarek ınsan ne dedım de kızdın bu kadar yav :) konuyu nerelere cekmıs dunyada en son ırkı olacak ınsan benım :) sadece guldıye yaptım canını yedım