Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Forum uçuyor kaçıyor eyvallahta. E bu kadar hızlandı ve hafifledi forum. GIF ve fotoğraf boyutu konusunda ne yaacaksınız onu merak ediyorum ben.
Ayrıca şuan sol alttan Türkçe'ye çevirdim sorunsuz çalışıyor.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Forum uçuyor kaçıyor eyvallahta. E bu kadar hızlandı ve hafifledi forum. GIF ve fotoğraf boyutu konusunda ne yaacaksınız onu merak ediyorum ben.
Ayrıca şuan sol alttan Türkçe'ye çevirdim sorunsuz çalışıyor.

indir (5).jpg

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
SDN Tasarımından vazgeçeceğimizi mi sandınız? :)

1514552382212.png

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Mobil arayüzü farklı olmuş :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sakarya teknokent bana 15 dakika uzaklıkta kim bilir belki bir gün girerim oraya :D Forum torpili falan işte :D

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Yaşarsak söyleriz Dil desteği ile ilgili bir sorun olursa

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Bu icerigi begenmek istiyonuz mu diye uyari cikmaya basladi :D
Hapishane gibi diyolardi en son, bi de giris saati problemi var, ne okuyosun dicem ama basligi iyoce geyige cevirdik umarim kizmazlar :D

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Selam arkadaşlar,

Türkçe dil desteği güncel haliyle eklenip, standart olarak ayarlanmıştır. Bilginize.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Fragger @Fatih Toprak
Sabah baktığımda signature kısmı vardı ama imza ekleyemiyordum. Şimdi ise signature kısmı yok.
Bence imza eklensin ama bazı kısıtlamalar yapılsın. Örneğin imzaya 200x100'den büyük resimler yüklenmesin, imzada kalın yazmak, fontu ve yazı tipini değiştirmek olmasın.

Çok şey mi istiyorum. :) Atamızın imzasını eklemek istiyorum.
atatürk imza.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Selam arkadaşlar,

Türkçe dil desteği güncel haliyle eklenip, standart olarak ayarlanmıştır. Bilginize.
Bazı eksikler var şunlar mesela haberiniz olsun Son mesajlar son beğeniler yazılmış ama en çok olması lazım
Ayrıca yönetim kadrosu da yanlış yazılmış.
1514553922831.png

Ayrıca
1514553983971.png

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

hayırlı olsun. Eskisinden daha renkli. Ama hız konusunda sanırım az bir farkla daha yavaş. Ya da bana öyle geldi. Tabii ki buda güncellemelerin etkisi olsa gerek. Güncellemelerden sonra eskisinden daha iyi olacağına eminim. Emeği geçenlere teşekkürler.

Saygılarımla

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
@Fragger @Fatih Toprak
Sabah baktığımda signature kısmı vardı ama imza ekleyemiyordum. Şimdi ise signature kısmı yok.
Bence imza eklensin ama bazı kısıtlamalar yapılsın. Örneğin imzaya 200x100'den büyük resimler yüklenmesin, imzada kalın yazmak, fontu ve yazı tipini değiştirmek olmasın.

Ekli dosyayı görüntüle 31671
Sinirlama olursa, kural disina cikan olursa da uyarilabilir, bir cok forumda uygulandigini gordum

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Sinirlama olursa, kural disina cikan olursa da uyarilabilir, bir cok forumda uygulandigini gordum

@Fragger @Fatih Toprak

Ekli dosyayı görüntüle 31671

Selam dostum,

biliyorsunuz ki çok uzun zamandır imza özelliği kapalıydı, bu yüzden yeni sistemde de kapatma kararı aldık.