Güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ios 11 e geçiş için güncellemeyi yeni yapacağım. Cihaz 6s sizce güncellemeli miyim ve güncellerken ı tunes kullanmalı mıyım ?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,291
Doğru şarj yüzdesi, ve indirilecek güncelleme için gereken internet bağlantısı tamam ise iTunes şart değil. iOS 11'e geçtim bir sorun teşkil ettiği söylenemez. Yine de çekinceniz var ise yeni güncellemeyi bekleyip öyle yükseltirsiniz.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ayarlar' dan güncelleyin sorun olmaz Şarj yüzdesi %50' yi geçmeli. Ben 11.4.1 en son sürümdeyim. Şarj sıkıntısı haricinde başkaca bir olumsuzluk yaşamadım. Telefonu her zaman güncel tutmak iyidir.

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ayarlar' dan güncelleyin sorun olmaz Şarj yüzdesi %50' yi geçmeli. Ben 11.4.1 en son sürümdeyim. Şarj sıkıntısı haricinde başkaca bir olumsuzluk yaşamadım. Telefonu her zaman güncel tutmak iyidir.

Şarj sıkıntısı ne kadar sıkıntı ? Ortalama ekran süresi falan. Ve güncellerken yedekleme istiyor mu ben ı Cloud kullanmıyorum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şarj sıkıntısı ne kadar sıkıntı ? Ortalama ekran süresi falan. Ve güncellerken yedekleme istiyor mu ben ı Cloud kullanmıyorum
Şarjı 10.3.3' deki gibi uzun süreli değil tüketimi fazla güncelleme yaparken yedeklemeye gerek yok ben hep ayarlar üzerinden güncelleme yapıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım veri kaybım olmadı.

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şarjı 10.3.3' deki gibi uzun süreli değil tüketimi fazla güncelleme yaparken yedeklemeye gerek yok ben hep ayarlar üzerinden güncelleme yapıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım veri kaybım olmadı.

Anladım teşekkür ederim hocam.