Güncelleme kaygısı....

Bu konuyu okuyanlar

yagiz_fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yakın zaman yurt dışından içinde iPhone 4S getireceğim.Pasaporta kayıt olunca iTunes güncellemelerini yüklersem sorum olurmu??

xyz10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla olmaz. Cihaza jb yapılmış ise güncellersen jb gider.

niven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurtdışından getirdiğin cihaz orada taahhütlü alınmışsa (simlock) buradaki hattını taktığında kullanamıyorsun kullanabilmek için unlock ettireceksin sonrasında güncelleme yapamazsın yine kilitlenir yoksa, taahhütlü değilse yani simfree ise hiç sorun olmaz istediğin güncellemeyi yüklersin.

eoktay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar bende bu konuda yardım istiyorum dün iphone 4s aldım garantisiz yurtdışı paketin jelatinini kendim açtım kartı taktık aktivasyon yaptık açıldı yani bi işlem yapılmadı.internete bağlayınca güncelleme olduğunu gördüm cihazım simfree mi nedir hiç bilmiyorum acaba güncellersem bir problem olurmu?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
sim kartınızı doğrudan takıpta açılmışsa simfree dir. güncelleme yapabilirsiniz rahatlıkla

eoktay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ya giderse :) korkuyorum beklemelimiyim acaba

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Ya bendeki 4S te 5 sürümü yüklü ama 5.1.1 gelmiş sanırım. Jailbreak'den falan anlamıyorum android olsa bi derece root ederim falan ama 5.1.1 nasıl yükleyebilirim nasıl jailbreak yapıcam hiç bilmiyorum :D

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ya bendeki 4S te 5 sürümü yüklü ama 5.1.1 gelmiş sanırım. Jailbreak'den falan anlamıyorum android olsa bi derece root ederim falan ama 5.1.1 nasıl yükleyebilirim nasıl jailbreak yapıcam hiç bilmiyorum :D

5.1.1 için jailbreak yok diye biliyorum. Hatta 5.1 için bile sadece tethered olmalı. Yani cihaz kapanırsa bilgisayara bağlayarak program yardımıyla açıyorsunuz. Son gelen haberlerde jailbreakin bu aralar çıkacağı söylendi ama ne zaman çıkar hangi sürüme (5.1 ya da 5.1.1) çıkar bilinmiyor.