Güncel | NTV ve NTVSPOR Biss Key - İspanya Ligi La Liga

Bu konuyu okuyanlar

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Arkadaşlar gerçekten aradığım form sitesini buldum galiba yeni kayıt oldum ve acil cevap bekliyorum.Uydu alıcımın markası TAPLİN 9900 CXCI biss key bölümünü yeni keşfettim ama bu akşam ilk defa galatasaray maçı için denicem ve açıkçası korkuyorum olmamasından acaba bu uydudan olupta yapan varmı varsa cevap bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.Gerçekten müthiş bir yer burası.

Ana menüde key düzenlemeden girebilirsiniz..yoksa ya da emu aktif değil ise

menü+9317 tuşlayarak emuye girebiliriniz..CAS Enable:Yes şifrelerin hepsinde EMU EMM:YES yap..Daha sonra key düzenlemeye gel kırmızı tuşla reset yap çık sonra key menüsünden şifreleri gir :)

kimitutkucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben onları yaptım zaten ama acaba yapan varmı diye soruyorum yani bi sorun yaşıyolarmı yoksa bütün keyleri falan yazdım ama bu ilk deneyimim vede hiç biryerde maç olmadığı için şuanda deneyemiyorum.

Arkadaşlar bu akşamki maç için acaba tnt biss keyi değiştirmişmidir bilen varsa yazabilirmi.?

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Ben onları yaptım zaten ama acaba yapan varmı diye soruyorum yani bi sorun yaşıyolarmı yoksa bütün keyleri falan yazdım ama bu ilk deneyimim vede hiç biryerde maç olmadığı için şuanda deneyemiyorum.

Arkadaşlar bu akşamki maç için acaba tnt biss keyi değiştirmişmidir bilen varsa yazabilirmi.?

şifreleri yazdı isen maçı bekliyecen başka çare yok :) şifre değişti mi?? onun hakkında bilgi yok daha :)

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
işin kötü tarafı benim uydu alıcsında menü tuşu yok :(

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
işin kötü tarafı benim uydu alıcsında menü tuşu yok :(

menü tuşu olmadan uydu alıcısı mı?? olur yaw :) menü tuşuna cihazdan basmayı dene :) menü tuşu çıktıysa çıktığı yere sert bişi koy ve öle basmayı dene :D

sedat17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yumatu mx serisi kullanıcılarına nasıl gireceklerini anlatıyorum :D dört gözle okusunlar :D

1-herhangi bir kanal üzerinde iken 9339 bigsat ve joker menüler için 9976'ı tuşlasınlar :D
2-Biss gelsinler ve yeşil tuşa bassınlar (not :son versiyon emu yazılımı yüklü olanlar için )
3-service id ntv için 000001 ntvspor için 000003 (not : son yazılımlar yüklü ise info tuşuna basarak öğrenebilirler )
4-"provider id"e frekansın ilk beş hanesini 11054 giriyoruz (not : info tuşuna basın cihazınızda nasıl yazaılı ise öyle girin)
5-şifreyi girin okleyin ve sonra emudan çıkın :)
6-kanal değiştirin :D kanal açılacaktır :D
birşey sorucam service id yerine 000003 yazılmıyo yani 0 ile yazmaya başlanmıyo yardım edersen sevinirim

thexx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yumatu 8000 serisinde biss yok ama onu ekleyebiliyormuyuz.

kadirim01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DESPERADO CVS uyudum var MX yazılımı var 7.0... yazılım yuklu yumatu ıle aynı dıyorlar.bıss nasıl gırcez bı alete dostum bılgısı olan paylasırsa mutlu olacam

bırde SANSUI FREE 5000 var bu ???

---------- saat 22:50 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:49 eklenmişti ----------

var mı bılgısı olan dostlar

ercans007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bilgileriniz için teşekkürler, bende nedense olmuyor bu keyler:
Benim uydum Goldmaster 9400 sürümü.. Edit code den şifreyi girmeye çalışıyorum ama benim uydumda X harfi yokk..:cursing:

X harfi olmayan bir biss keyi yok mu La Liga yı izleyebilmek için?? Bu hafta da Barcelona-Real Madrid maçı var.. Kaçırmak istemiyorum tatil varken.. Lütfen yardım edinn.. :wink:

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, saolun... :mellow:

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bilgileriniz için teşekkürler, bende nedense olmuyor bu keyler:
Benim uydum Goldmaster 9400 sürümü.. Edit code den şifreyi girmeye çalışıyorum ama benim uydumda X harfi yokk..:cursing:

X harfi olmayan bir biss keyi yok mu La Liga yı izleyebilmek için?? Bu hafta da Barcelona-Real Madrid maçı var.. Kaçırmak istemiyorum tatil varken.. Lütfen yardım edinn.. :wink:

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, saolun... :mellow:
x harfini girmeyeceksiniz. 1fff ya da 001fff olarak gireceksiniz.

HeartSquad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizde NextStar 7500CI var ben bunu nası girerim napmam gerekir pek bi bilgim yokda bu konuda kusura bakmayın:mrgreen:

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
La Liga için uydu anteni desteği!

NTV ve NTVSPOR’da yayınlanan İspanya Ligi maçları, uluslararası lisans anlaşmaları nedeni ile TURKSAT Doğu uydusunda şifreleniyor.

Türkiye’de ikamet eden ve TURKSAT’a çevrili uydu (çanak) anteni kullanan NTV izleyicileri La Liga hayecanını şu şekilde takip edebilirler:

1. Uydu alıcınızın Biss şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Çoğu uydu alıcılarında bu özellik bulunmakta fakat aktif durumda değildir. Eğer uydu alıcınızın şifre çözme özelliği açık durumda değilse, uydu alıcınızı aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

2. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin.

3. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type veya benzer bir isimdeki seçenek) Biss olanını seçin.

4. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

NTV için; Biss ID: 0x1FFF (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFF olarak girilmelidir.)

NTVSPOR için; Biss ID: 0x1FFB (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFB olarak girilmelidir.)

Biss TP: 11054/30000 (H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

Key Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa key değeri A02123354614 olmalıdır.)

5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâlâ ‘kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

Not: NTV’nin İspanyol Ligi maç yayınları, Türkiye içinde çatı anteni ile vericiler üzerinden, Kablo TV şebekesinden, D-Smart ve Digiturk platformlarından herhangi bir işleme gerek kalmaksızın sorunsuz bir şekilde izlenmektedir.

Aşağıdaki şifreleri de deneyebilirsiniz...

Ntv
Provider id 0
11054
Key id 0F
Key A0 21 23 E4 35 46 14 8F

Ntvspor
Provider id 0
11054
Key id 0B
Key A0 21 23 E4 35 46 14 8F

nette o kadar araştırdım ama hiçbiri ile izleyemedim inşallah bunlar olur bu arada bende cihazda sinyal çok az geliyor bu yeni frekansa geçtikten sonra oldu böyle 1 saniye bile izleyemiyorsun diğer kanallar iyi sadece ntv paket böyle bi yardım lütfen

pala64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neta " 2080 D+CI " marka uydu alıcım var, 12 haneli bis key giriyorum ama ntvspor maçlarını izliyemiyorm. neta " 2080 D+CI " de ntvspor maçlarını izleyebilen arkadaşlar varsa banada yardımcı olurmusunuz.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
neta " 2080 D+CI " marka uydu alıcım var, 12 haneli bis key giriyorum ama ntvspor maçlarını izliyemiyorm. neta " 2080 D+CI " de ntvspor maçlarını izleyebilen arkadaşlar varsa banada yardımcı olurmusunuz.

4.çift ile 8. haneleri girmiyorsun :)

yani;

a02123--354614--

buradaki haneler biss şifreleme sisteminde hiç bir işe yaramıyor :D

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
bende vestel uydu alıcı var, bis key girme menüsüne girince seca, viaccess, nagrovision, Irdeto diye solda 4 menü çıkıyor hepsindede biss key girme yeri var, bu şifreleri hangisine girmem lazım.

cagri_blade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Sunny at-7011 d Uydu alıcısı kullanmaktayım, Biss Bölümü Mevcut ; Şu şekilde 000000 00 0000000000000000, Bu şekilde x harfi çıkmıyor ama nasıl giricem bi yardım edermisiniz ?

toppalsolucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar forumda yeniyim derdimi nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum... ben Wintv nova S plus tv kartı aldım sitesinden wintv v7 versiyonunu kurdum ve gayet kaliteli olarak kanalları izleyebiliyorum ancak otomatik aram dışında sağda solda yazan frekansları yazıp kanal arayamıyorum daha doğrusu nereye yazacağımıda bilmiyorum... şimdiden teşekkür ederim...

satfeed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
slm arkadaşlar forumda yeniyim derdimi nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum... ben Wintv nova S plus tv kartı aldım sitesinden wintv v7 versiyonunu kurdum ve gayet kaliteli olarak kanalları izleyebiliyorum ancak otomatik aram dışında sağda solda yazan frekansları yazıp kanal arayamıyorum daha doğrusu nereye yazacağımıda bilmiyorum... şimdiden teşekkür ederim...
ALTDVB indir kullan.

seumina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A021230035461400 bu şifre patladımı. Dün Ntvspor şifresini açmadı.
Taze şifre lütfen

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ntv de ntv sporda normal zamanda bile izlenmiyor sürekli donuyor nasıl bir frekans seçmişlerse :D

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
next ye2000 cı da hiç bir kanalda donma sorunu yok yani eğer kanal frekansı yada yayın sorunlu değilse,ben hiç donma sorunu yaşamadım Allah'a şükür,şifrelerde açıyor hala şifreler değişmez

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
next ye2000 cı da hiç bir kanalda donma sorunu yok yani eğer kanal frekansı yada yayın sorunlu değilse,ben hiç donma sorunu yaşamadım Allah'a şükür,şifrelerde açıyor hala şifreler değişmez
next ye-2005 dcı modeli tüm yayınları rahatlıkla izliyoz sadece ntv yayınlarda sorun var
hani çok kapalı rüzgarlı yağmurlu havalarda yayın nasıl kesik kesik gelir yada donarya işte bizim ntv yaz da kışta aynı :D