Güncel Haberleri Anında Öğrenin

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Popüler haber sitelerinden Haber7.com, özel bir yazılım ile, tarayıcıya gerek duymadan, en güncel gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlıyor.

Türkiye'nin en sık güncellenen haber sitelerinden biri olan Haber7.com'un içeriğini takip etmek için, sık sık siteye girmeye vaktiniz yoksa ve sadece ilginizi çeken haberlere daha kısa zamanda ulaşmak istiyorsanız, bu özel yazılımı kullanabilirsiniz. Haber7.com Haber Alarmı olarak adlandırılan yazılımı kurmak ve kullanmak için yapmanız gerekenleri, aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Videoyu İzleyin

[sdntv3]http://e9.video.blip.tv/1300005735942/Shiftdelete-Haber7comHaberAlarmi586.flv[/sdntv3]

::
Buradaki videoyu izleyemiyorsanız Adobe Flash Player yazılımını güncelleyin!

:: Haber Alarmı'nı indirmek için buraya tıklayın.

:: Teknik yardım almak ve önerilerde bulunmak için bu başlık altında mesajınızı belirtin.

SDN - http://shiftdelete.net

EverFrost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Soru:1 RSS ler ne güne duruyor? Ne gerekçeyle banner içeren bir exe çalıştırıp haber 'özetleri' okunsun,RSS ile full okuman dururken ?

Soru:2 Dünya kadar haber kuruluşu varken bir tek adı yüzyılın 'yolsuzluzluk' haeketine karışmış, para akladıkları almanyada itirafnamelere konu olup kanıtlanmış bir kanalın yayını mı kaldı bir tek ?

Soru:3 Bu bir Advertorial habermi ?

selmankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En çok güvendiğim haber sitelerinden biri. Zaten RSS ile takip etmekteyim. RSS programı kullanmak istemeyenler için güzel bir yöntem olmuş. Teşekkürler Troy.

cndr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deniz feneri haberlerini görmek içinmi indiricez :)

hala kanal 7 ile bağlantılı yayın organlarını takip eden varmı..

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Haber7 bu programı çok önceden yapmıştı indirmiştim ben uyuz olmuştum kaldırdım güzel bir uygulama deyil bence.

tariksireci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar
Rss okuyan arkadaşlarım, Haber Alarmı çalışırken ingilendiğiniz konu aklınıza geldiğinde gidip manuel bakmak değildir, ayrıca hiç bir RSS reader baloncuk veya ses çıkarıp ilgilendiğiniz konu hakkında haber çıktı demiyor ve son ilave hiçbir RSS reader okudugu RSS linkinin bir sonraki okumasında şundan öncekini okumuştum gerisini istemiyorum diyemiyor, ülkemizde kotalı internet kullanımını göz önünde bulundurursak bu konuda önem kazanıyor.

Saygılar,
Tarık ŞİRECİ
Yazılım Uzmanı