Güle Güle Ttnet, Hoş Geldin Jet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hayranim

Profesör
Anlamadım? Ttnet ten kaçan kaç arkadaş var hep hüsran. Tabii ben de onaylamıyorum ttnetin tekel olmasına ve keyfi uygulamalarına ancak arada iyi işlerde yapıyorlar. Bilgisayar kampanyaları fena değil gibi. En azından benim bütçeme uygun. Ttneti savunmuyorum ama kötü de olsa arada iyi işler yapıyorlar.

freewill

Dekan
36 ay ödenirmi dostum o :D zaten pahalı geliyor normalde cihaz 1200 ve aşağısına bulmak mümkün :)

Karargaht

Dekan
Şöyle bişey var. TTNET'in yakında açıklayacağı yeni tarifelerde senin verdiğin 29 lira gözüne batacak hemde 4gb kota ile. Çünkü kotalar kalkıyor ttnet'de. Onun yerine hız düşürme uygulaması geliyor. Bekliyorum, yoksa bende değiştircem paket yada ttnet'i.

hüseyin123

Profesör
3G sınırsızım var açıkçası download yapacak kadar hızlı değil sadece günlük haber msn face falan filan yetiyor bana ARKADAŞLA AYNI DURUMDAYDIM 'TTNET BANA DA KAFADAN FATURA ÇIKARIYORDU VE AÇIKLAMASI DA YOK TELEKOMDA SORDUĞUMDA BİLMEM FALAN FİLAN!
3G kullanıyorum 8 lira kontürden düşüyor her ay enazından kafadan fatura kesmiyor
neye para verdiğim belli...
not:aveanın altyapısı kötü keşke başka operatörleri araştırsaydın bence

---------- saat 01:08 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:04 eklenmişti ----------

TTNET e her ay bukadar parayı vereceğine 3G kullan bende böyle yaptım

loverman

Asistan
3G sınırsızım var açıkçası download yapacak kadar hızlı değil sadece günlük haber msn face falan filan yetiyor bana ARKADAŞLA AYNI DURUMDAYDIM 'TTNET BANA DA KAFADAN FATURA ÇIKARIYORDU VE AÇIKLAMASI DA YOK TELEKOMDA SORDUĞUMDA BİLMEM FALAN FİLAN!
3G kullanıyorum 8 lira kontürden düşüyor her ay enazından kafadan fatura kesmiyor
neye para verdiğim belli...
not:aveanın altyapısı kötü keşke başka operatörleri araştırsaydın bence

---------- saat 01:08 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:04 eklenmişti ----------

TTNET e her ay bukadar parayı vereceğine 3G kullan bende böyle yaptım
3G Sınırsız tarife varmı ki?

sahan2106

Asistan
Valla ben bırakın 4GB kotayı 2 GB bıle hiç aşmamış biriyim. O yüzden kota konusunda sıkıntım yok.
Bağlanma konusunda Ankarada merkeze cok yakın olduğum için şu ana kadar bir sıkıntım olmadı.

En azından artık TTnete sabıt ucret yada bılmem ne ücreti ödemeyeğim artık. Aylık en az 25TL karım olucak.
Nasıl kapattırdığı soran arkadaşa : Ankara Ulusta TTnetin binası var, 1 saat sıra bekledıkten sonra bir takım kağıtlar imzadım ve 1 hafta içinde kapanacağını sölediler. Eve geldiğimde ADSL kapanmıştı bile. Ama telefon hala faal durumda idi. Ertesi gün ve bir kaç gün boyunca sürekli aradılar ; kapattırmayın size şu kadar konuşma yada indirim yapalım diye. Dinlemedim bile.

stat counter